Sayfa 401/1002 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Bakan Koca : Bugün tespit edilen 2.319 hastamız var. Ağır hasta sayısı 1.916’ya ulaştı. Salgının mevcut durumu bizi hayatımızı yavaşlatmaya zorluyor. Teması üçte birine indirmek zorundayız. Birlikte mücadele edecek ve virüsü yeneceğiz. Güç verin, destek olun.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dün 1836 olan ağır hasta sayısı bugün 1916’ya yüksekmiş..

Son donemin en yüksek artışı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    Saymıyorlar saymıyorlar hastaları hatta bazı insanlar hasta oluyor sağlığı gayet yerinde grip sanıyor doktora bile gitmiyor ve etrafına bulaştırmaya devam ediyor ve insanlar çok kötü bir şekile gelmedikten sonra gidipte ona kimse test falan yaptırmasını söylemiyor veyahutta kimisi de çevre baskısıyla herhangi bir pozitif testi çıkmasın diye ayakta geçiriyorlar
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Saymıyorlar saymıyorlar hastaları hatta bazı insanlar hasta oluyor sağlığı gayet yerinde grip sanıyor doktora bile gitmiyor ve etrafına bulaştırmaya devam ediyor ve insanlar çok kötü bir şekile gelmedikten sonra gidipte ona kimse test falan yaptırmasını söylemiyor veyahutta kimisi de çevre baskısıyla herhangi bir pozitif testi çıkmasın diye ayakta geçiriyorlar
    Gerçek bulaş sayısının çok fazla olduğunu biliyoruz da,tespitinizde çok yerinde,bu hastalığı basit bir grip gibi geçirenler,bir çok insana bilerek veya bilmeden hastalığı bulaştırıyor,işimiz çok zor bu kış...

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Bizim belediye çok tırık çıktı,19:23 de balkona çıktık ama ses seda yoktu....

Bazı altın üreticisi ülkelerinin koronavirüs salgınının etkisini azaltmak için rekora yakın fiyatlardan yararlanarak satışa geçmesinin etkisiyle 2010 yılından bu yana ilk kez merkez bankaları altında satıcı hale geldi. Dünya Altın Konseyi'nin rakamlarına göre Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası da 3. çeyrekte 22,3 ton altın satışıyla ön sıralarda yer aldı.

Sayfa 401/1002 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •