Sayfa 404/1002 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Özrü kabahatinden büyük derler ya.

3. İncili Çavuş’un ününü duyan padişah çavuşu çağırmış.

“Bana öyle birşey yap ki özrü kabahatinden büyük olsun.

Çavuş saraya yerleşmiş. Bir yandan padişaha ne yapacağını düşünür, bir yandan yer içer yatarmış. Çavuşun işi uzattığından şüphelenen padişah da “Hadi artık, bir şey yap” diye sıkıştırırmış. Çavuş da artık bir şeyler yapması gerektiğini bildiğinden, sarayın girişinde sotaya yatıp padişahı beklemeye başlamış.

Neden sonra padişah kaftanını sallaya sallaya kapıda görünüp perdenin arkasına saklanan Çavuşun önüne gelmiş. Çavuş fırlayıp padişahın poposuna basmış cimdiği.

Padişah şaşkınlığı geçince başlamış bağırmaya.

“Bre sapık zındık. Utanmaz mısın koskoca padişahın poposunu cimdiklemeye.”

Çavuş boynunu bükmüş, mahcup,

“Özür dilerim padişahım. Sizi Valide Sultan sanmıştım.”

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İstanbul ve çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ege bölgesinde de hissedilen bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul, İzmir ve Bursa dahil olmak üzere Ege ve Marmara bölgesinde hissedilen bir deprem meydana geldi.

Avrupa Sismoloji Merkezi'nde yer alan bilgiye göre 6,5 büyüklüğündeki depremin merkez üssü İzmir Karabağlar

Afad : Ege Denizi'nde İzmir'in Seferihisar ilçesinde saat 14.51'de 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

Sayfa 404/1002 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •