Sayfa 420/1002 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Trump'tan kaos uyarısı

Pensilvanya'da düzenlenen bir seçim etkinliğinde konuşan Cumhuriyetçi Parti'nin ikinci kez aday gösterdiği Trump, seçimin kaz*****n hemen belli olmaması halinde ülkede "kaos çıkabileceğini" söyledi. Trump, seçimin sonucunun belli olmasının haftalar alabileceğini, bu süre içerisinde de "çok kötü şeyler" olabileceğini söyledi.

https://www.dw.com/tr/trumptan-kaos-uyar%C4%B1s%C4%B1/a-55464422

Çapsız herif, umarım dünyanın ahını aldığınız bütün insanların acısı çıkar.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,805
     Alıntı Originally Posted by selendi Yazıyı Oku
    Suudi Arabistan'da bir süredir sosyal medyada örgütlenen ve yaklaşık iki aydır ivme kazanan Türk ürünlerini boykot kampanyası sürüyor.
    Serpil YILMAZ bugünkü köşe yazısında ülkemizde faaliyet gösteren Suudi şirket Savola ve iştiraklerinden bahsetmiş!

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...duyar-6106739/
    Biraz önce okudum TAĞŞİŞ cileri.(TAĞSİŞ :Mala ucuz malzeme katıp yapılan HIRSIZLIGA verilen isim)Bunu yapan Sudiler.
    Bu haberle birlikte Lut kavmine ne olduğunu paylaşan artık sıfat bulamadığım iğrençliklerde mevcut.
    Kafa bu kafa.

Arama kurtarma çalısması yapılan Rıza bey apartmanının yanında bulunan apartmanin sallanması sebebiyle arama çalışmaları durduruldu , bina etrafı etraf boşaltılıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,805
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Şunu yazayım içim rahat etsin. TAM BAĞIMSIZ ÜLKEMİZ DE Biden mi TURUMP mu düşüncesi hakim. Millet deli GELSİN istiyor toto korkusuna. Biz neler gördük.
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Trump'tan kaos uyarısı

Pensilvanya'da düzenlenen bir seçim etkinliğinde konuşan Cumhuriyetçi Parti'nin ikinci kez aday gösterdiği Trump, seçimin kaz*****n hemen belli olmaması halinde ülkede "kaos çıkabileceğini" söyledi. Trump, seçimin sonucunun belli olmasının haftalar alabileceğini, bu süre içerisinde de "çok kötü şeyler" olabileceğini söyledi.

https://www.dw.com/tr/trumptan-kaos-uyar%C4%B1s%C4%B1/a-55464422

Çapsız herif, umarım dünyanın ahını aldığınız bütün insanların acısı çıkar.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...verdi-5293784/
    Tayfa birinin kankası sanıyor.
    Biden TÜRK DÜŞMANI İMİŞ.Öteki bir seviyor bir seviyor......

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Arama kurtarma çalısması yapılan Rıza bey apartmanının yanında bulunan apartmanin sallanması sebebiyle arama çalışmaları durduruldu , bina etrafı etraf boşaltılıyor
    Cok uzucu....
    Bilen varsa bilgilendirsin beni.
    Enkaz calismalarinda ustteki agirligi topluca kaldircak bir teknoloji var mi?
    Boru vs tekniklerle enkaz altina ulasmak cok zor.
    Bu agirliklari bir seyler pat diye aliverme gibi bir teknik olaydi keske...
    Ekran basinda izlemek o kadar zor ki...
    Elden hicbir sey gelmiyor.
    Sivil savunma ekiplerine bagis yaptim bir kac arkadasim yardim tooladi goturmek icin depremzedelere..umarim tum yaralari sarariz...
    Ulke gundemine deprem ve felaketlerin gelip kalici surdurulebilir cozumler uretmek gerek...
    İzmir de depremi yasamis biri olarak diyebilirim ki istanbul depreminden once harekete gecmemiz gerek bir bina dahi depremden etkilenmemeli....

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Bakan Kurum: Yıkılmış veya yıkılacak binalara ilişkin, eşyasını alamayan vatandaşlarımıza 30 bin lira eşya yardımı yapılacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan Koca : Bugün tespit edilen 2.106 hastamız var. Ağır hasta sayısındaki yükseliş bugün de devam etti. Ağır hasta sayısını düşürmek zorundayız. Sağlık personelimiz her olağan üstü durumda olağan üstü fedakârlıkla çalışıyor. Onlara destek olmak için tedbirlere uyun.

74 vefat sayısına rağmen ağır hasta sayısı 1 günde 102 artmış durumda

Sayfa 420/1002 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •