Sayfa 451/1002 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Fed/Powell: İçinde bulunulan COVID dalgası daha büyük ve daha yaygın görünüyor

Fed/Powell: Artan COVID vakaları bir endişe

Fed/Powell: İhtiyaç olduğu sürece araçları kullanma taahhüdümüze güçlü şekilde bağlıyız, Fed'in gücünden şüphe etmeyin

Fed/Powell: Ekonomiyi desteklemek için elimizdeki bütün araçları kullanmaya hazırız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fransa’da Covid-19 salgınında son 24 saatte 58 bin 46 yeni vaka tespit edilmesi ile günlük vaka sayısında rekor kırıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    En çok online kullanıcı 7,510 idi. (10-02-2018 03:33)
    Forum devamlı olarak üye ve takipci kaybediyor. Foruma küsen bir çok değerli kalem var. Forum yönetiminin bunun nedenleri hakkında bence düşünmesi gerekiyor. Ufak bir eleştiri olsun.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    En çok online kullanıcı 7,510 idi. (10-02-2018 03:33)
    Forum devamlı olarak üye ve takipci kaybediyor. Foruma küsen bir çok değerli kalem var. Forum yönetiminin bunun nedenleri hakkında bence düşünmesi gerekiyor. Ufak bir eleştiri olsun.
    Diğer sosyal medya unsurlarından, Facebook, Twitter, Whatsapp cart curt sebep bu...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Trump, binali yıldırım gibi direniyo. Biri desin ki direndikçe fark artar, tecrubeyle sabit

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İsmail Saymaz'ın Ali İhsan Yavuz esprisi kırdı geçirdi

Sözcü yazarı İsmail Saymaz, ABD'deki seçimlerle ilgili AKP'li Ali İhsan Yavuz'a değindi ve seçim sonuçlarına itiraz eden Donald Trump'a göndermede bulundu.

Amerika’da Trump’ın oy sayımına itiraz etmesinin ve oyların yeniden sayılmasına yönelik başvuru yapacağını açıklamasının ardından İsmail Saymaz’dan esprili bir yorum geldi.

Türkiye’de gerçekleşen belediye seçimlerinde İstanbul için oyların yeniden sayılmasının talep edilmesini hatırlatan Saymaz AKP’li Ali İhsan Yavuz’un sözlerine atıfta bulunarak, “Hiçbir şey olmasa bile kesin bir şey oldu.Trump’ın bir Ali İhsan Yavuz’a ihtiyacı var” açıklamasını yaptı.

https://www.habererk.com/gundem/isma...i-h137046.html
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 451/1002 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •