Sayfa 503/1002 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul genel müdürü Hakan Atilla’nin istifa ettiği iddiası var
    Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürümüz Hakan Atilla'nın istifa ettiği öne sürülmüştü. Borsa İstanbul'dan konuya ilişkin açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürümüz Sayın Hakan Atilla ile alakalı Twitter üzerinden istifa ettiğine dair yayılmaya çalışılan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Bilgilerinize saygı ile sunarız." / HaberGlobal

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Efkan Ala getirildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Efkan Ala getirildi
    Açılımın mimarlarından.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dıj güçlerle o mu muhatap olacakmış bundan sonra. Ancak şunu gördüm AK partisinin kadroları tükendi. Sürekli tanıdığımız isimler pozisyondan pozisyona yer değiştirip duruyorlar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

BDDK: Yurt dışı yerleşiklerle yapılan vadede TL satım yönünde gerçekleştirecek para swapı, forward, opsiyon ve diğer türev işlemlerde limitler artırıldı

Sayfa 503/1002 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •