Sayfa 514/1002 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cumhurbaşkanı’na kurumlar vergisinde 5 puan indirim yetkisi veren hüküm torba kanun teklifinden çıkarıldı. /Dünya Gazetesi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılmasını içeren kanun teklifi, Meclis'te kabul edildi. Teklifle, vergi borçları yapılandırılarak 18 taksitle ödenebilecek. Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, KDV, MTV, ÖTV, tüm idari para cezaları, KYK borçları yapılandırılabilecek. Ayrıca borcunu peşin ödeyenlerden de gecikme zammı alınmayacak.

günaydın arkadaşlar

GÜNE BAAŞLARKEN

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Kontrol Panel'de ne demek ne analama geliyor dostlar?
    Forum üyesi birisinin isminin üzerine imleci götürdüğünüzde o kişinin o anda ne yaptığını anlatan bir ifade.. Kontrol panelde dendiğinde o kişi kendi sayfasındaki bilgilerini inceliyor anlamına geliyor diye biliyorum.

6. Zarlar atılıyor 10 milyarlarca dolar havada uçuşuyor, kimileri kazanıyor, kimileri de kaybediyor.

Olaylar biraz durulduğunda kimin kazandığını kimin de kaybettiğini net olarak görebileceğiz.

Denizde kum tanesi olarak hiç dolarım yok, ne hikmetse ben hep kaybeden taraftayım.

Günaydın cafe dostları.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    225 bin Türk vatandaşı 40 bin Suriyeli
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

TCMB:
    -Yeni bir ödeme sistemini hizmete açmak üzere hazırlıklar tamamlandı
    -FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi ile vatandaşlarımız farklı bankalardaki hesapları arasındaki para transferlerini, saniyeler içerisinde, 7 gün 24 saat gerçekleştirebilecekler

TCMB:
    -FAST Sisteminin, 18 Aralık 2020 tarihinden itibaren pilot uygulama olarak hizmete alınması ve kademeli bir şekilde vatandaşların kullanımına açılması planlanmaktadır
    -Sistemin kısa bir zaman içerisinde tüm finansal kuruluşları kapsayacak şekilde yaygınlaşması hedefleniyor

Sayfa 514/1002 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •