Sayfa 713/1002 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Kabine bugün toplanıyor , toplantı sonrası Erdoğan açıklama yapacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Telegraph: İngiltere Sağlık Bakanı 18.30'da yapacağı açıklama ile Londra'nın 3. derece koronavirüs bölgesi ilan edileceğini doğrulayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Google Türkiye : YouTube dahil olmak üzere bazı Google hizmetlerinde bazı aksaklıklar yaşandığının farkındayız. Google, bu aksaklıkları gidermek için çalışıyor.

Google Türkiye : Google sunucularında yaşanan sorunların farkındayız. Google, bu kritik sorunları gidermek için çalışıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Google Türkiye : YouTube dahil olmak üzere bazı Google hizmetlerinde bazı aksaklıklar yaşandığının farkındayız. Google, bu aksaklıkları gidermek için çalışıyor.

Google Türkiye : Google sunucularında yaşanan sorunların farkındayız. Google, bu kritik sorunları gidermek için çalışıyor.
    Para cezası kestik diye hizmeti aksatıyor olmasınlar.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Para cezası kestik diye hizmeti aksatıyor olmasınlar.
    Yok artık bu kadar şüpheci olmayalım

Sayfa 713/1002 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •