Sayfa 733/1002 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Forum Arkadaşlarımızdan,Sn refaba 10.Gündür ortalıkta yok.Hisse sayfalarında,Girdiği kağıtta yazı yazmadan durmazdı pek..Merak ettim,nerelerde acaba,bilen var mı.?..
    Malum;Bu senenin Modası ,Korona Virüsü..Umarım refaba da o rüzgara kapılmamıştır..
    marta kadar yokum demişti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bakan Koca: Kamu ve özel sağlık sektörümüz pandemi mücadelesinde başarılı bir sınav vermiştir. Gelişmiş ülkelerdeki hasta tercih etme tabloları ülkemizde yaşanmamıştır. Bugüne kadar fedakarlıktan kaçınmayan tüm kamu ve özel sağlık kuruluşlarımızın aşı konusunda da gerekeni yapacağına eminim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    marta kadar yokum demişti
    Teşekkürler Sn Başkan...

Bakan Koca:"Antalya Kumluca Devlet Hastanesinde yaşanan olayla ilgili Bakanlığımız derhal harekete geçerek duruma el koymuştur. İki hemşiremize başhekim tarafından verildiği ileri sürülen cezai uygulamanın kabul edilmesi mümkün değildir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kumluca Devlet Hastanesi Başhekiminin hastanede görevli iki hemşireye 500 kere 'Ben salağım görev yerimi terk ettim. Ben salağım" yazdıran başhekim Antalya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından görevden alındı.

Dolar Endeksi 2,5 yılın en düşük seviyesini gördü

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kumluca Devlet Hastanesi Başhekiminin hastanede görevli iki hemşireye 500 kere 'Ben salağım görev yerimi terk ettim. Ben salağım" yazdıran başhekim Antalya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından görevden alındı.
    Bakan Koca : Açığa alınan başhekim hakkında yürütülen soruşturulma beklenmeksizin ilgili kişinin sözleşmesi feshedildi .

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun katıldığı bir televizyon programında üniversiteler için "Neredeyse fuhuş evleri" sözlerine tepkiler çığ gibi büyüdü. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklamada bulundu.

Rektör Savaşan, “Üniversitemiz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun ulusal bir kanalda yapmış olduğu açıklamaların kabul edilmesi ve hoş görülmesi hiçbir şekilde mümkün değildir. Söz konusu konuşma ile ilgili gerekli işlemler yapılacaktır” dedi.

Sayfa 733/1002 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •