Sayfa 763/1002 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Türkiye'nin Çin'den sipariş ettiği Sinovac adlı koronavirüs aşısı Türkiye'ye geldi. Aşıları taşıyan uçak İstanbul Havalimanı'na indi./ HaberTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Merkez bankası faiz kararı saat 14:00’de açıklanacak .
    Beklenti en az 100 baz puan faiz artışı yönünde.

Bir süredir Merkez bankası ağırlıklı fonlama maliyeti maksimumda %15’de bu sebepten faiz artışı beklentisi yüksek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

günaydı rakadaşlar...

güne başlarken durum böyle

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

İstinaf mahkemesi bugün aldığı karar ile Uber’e Türkiye’de erişim engeli getiren ilk derece mahkemesi kararını hatalı buldu. İstinaf*mahkemesi kararı bozarak Uber’e erişim engelini kaldırdı. Uber, taksi ürünüyle Türkiye*genelinde faaliyet göstermeye devam edebilecek

bu da günlük rehber olsun..

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

İhlas Yayın Holding bağlı*ortaklığı İhlas Haber*Ajansı halka açılma çalışmaları çerçevesinde*Sermaye Piyasası mevzuatına uyum kapsamında esas sözleşme değişiklik metninin*onayı için SPK'ya başvurdu

Sayfa 763/1002 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •