Sayfa 9/1002 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Doları euroyu artıran bizim vatanseverlerdir...10 tl ye bozdurup kahraman olurlar yakında
    Hayır.

Dindarlarımızdır bence.

50 yıllık bir komşuma oğlu iş kuruyor diye 3000TL verdim.

Faiz maiz yok yani 2 yıl sonra ödeme günü içerde konuşurlarken ben duydum.

Bu arkadaşım hacı yani koyu hangi partili olduğunu tahmin et.

Dolar olarak verelim.Bankada kendi bozdursun diye oğluna derken duydum.3krş için bana dolar olarak ödeyecekti.

Bende ona dedim ben dolar vermedim ve hayatta dolarlada işim olmaz.TL verdim TL alırım diye.

Mort oldu.TL aldım.

Son 2 yıla kadar dolar ve altınla işim olmazdı.

Annem bizlerin konuşmalarından etkilendi ve ülkemin iyiye gitmediğini anlayıp israr etti.

Hesabımda 2 yıldır altın var yani.Trendide arkadaşlarıma bildirmiştim.

Dolarıda bildirdim tabiki ta 1,80 lerden beri ve en baba 5 TL öngörüm vardı.Yanıldım.

Çoğu akp li.O boz dediklerinde bile bozmadılar.Ceplerindede dolar var.Dolar TL den çok.

Milliyetçiler de almış olabilir.

Sosyal demokratlar yada solcular da durumu görüyor tabiki yatırım yapacaklar.

Diğerlerimiz orta direk ve altında da para yok zaten.

Birde dolar hep düşmeye başlayınca biri çıkıp konuşup düşüşü engelledi acaba neden?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Altın alanda var.Kredi çekip.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

İktidar bu kafayı değiştirmezse dolar kuru 20 TL bile görebilir.

Yok yok demekle sorunlar yok olmaz.

Ya toptan kapanacağız.K.Kore gibi.

Doları yasaklıyacağız.

Kendimiz üretim yapacağız dışardan mal almıyacağız.

VB.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sermaye Piyasası Kurulunun 23/07/2020 tarihinde onayladığı izahname çerçevesinde Borsa Birincil Piyasa'da halka arzı gerçekleştirilen Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş.'nin, 66.000.000 TL nominal değerli sermayesini temsil eden payları Kotasyon Yönergesinin 8'inci maddesi uyarınca kota alınmış olup, halka arz edilen 18.000.000 TL nominal değerli payları 06/08/2020 tarihinden itibaren 2,40 TL/pay baz fiyat ve "FADE.E" kodu ile Borsamız Ana Pazar'da (Grup 1) sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 500.000 TL olarak belirlenmiştir.

Sayfa 9/1002 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •