Sayfa 991/1002 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    NASA'nın geliştirdiği #Perseverance uzay aracı Mars'a başarıyla iniş yaptı

https://youtu.be/gm0b_ijaYMQ
    İlk görüntü :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye F-35 programına geri dönmek amacıyla ABD’de danışmanlık faaliyetinde bulunması için bir hukuk firması ile anlaştı. Türkiye firmaya altı aylık hizmeti için 750 bin dolar ödeyecek. / DW
    Bu güzel haber, NATO’nun yardımı işe s400 işide şekillenecektir. Neden 158 bin endekse geldiğimizde bir anlam ifade edecektir. Sonra beklenti bitti diye sarılır mı, onu ayrıca düşünmek lazım.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sağlık Bakanlığı Ulusal Covid-19 Aşı Programı doğrultusunda belirlenen sıraya göre tutuklu ve hükümlülere Covid-19 aşısı yapılmaya başlandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. AB, banka hesap verilerini AB'nin 6 ülkesiyle paylaşmayan Türkiye'ye son kez dört ay süre tanıdı. AB, Avrupa'da sosyal yardım almak için parasını TR'deki bankalarda saklayan Türk işçilerinin peşinde.
    LeMonde
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 991/1002 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •