Sayfa 992/1002 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Originally Posted by selendi Yazıyı Oku
    Bu yapılanları hatırladıkça insan bu tarikatlardan, fetö gibi bir hainden daha daha fazla nefret ediyor. İyi ki bu ülkede cumhuriyete bağlı değerli insanlar var. Yoksa çoktan ortadoğu bataklığında yıkılmış bir ülke olurduk.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Bu yapılanları hatırladıkça insan bu tarikatlardan, fetö gibi bir hainden daha daha fazla nefret ediyor. İyi ki bu ülkede cumhuriyete bağlı değerli insanlar var. Yoksa çoktan ortadoğu bataklığında yıkılmış bir ülke olurduk.
    Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir diye boşuna dememiş.

Ulu Tanrı, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ve onun kahraman silah arkadaşlarına rahmet etsin.
    Mekanları cennet olsun.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

4. İstanbul'da ˜Cinci Hoca' olarak bilinen, cinsel tacizden suç kaydı bulunan ve terör örgütü PKK toplantısında fotoğrafları ortaya çıkan Burhan Dalgalı (48) Esenler'de yakalanmış dı geçenlerde cinci hocaya ne oldu acaba?
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

5.  Alıntı Originally Posted by selendi Yazıyı Oku
    İstanbul'da ËœCinci Hoca' olarak bilinen, cinsel tacizden suç kaydı bulunan ve terör örgütü PKK toplantısında fotoğrafları ortaya çıkan Burhan Dalgalı (48) Esenler'de yakalanmış dı geçenlerde cinci hocaya ne oldu acaba?
    https://www.milliyet.com.tr/gundem/c...%C3%B6yleyemem.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Originally Posted by selendi Yazıyı Oku
    Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir diye boşuna dememiş.

Ulu Tanrı, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ve onun kahraman silah arkadaşlarına rahmet etsin.
    Mekanları cennet olsun.
    Amin.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7. Burası yeri degil ama baska yazacak yer bulamadim...
    Kedi besliyorsaniz sakin ucuz diye "goody" marka kuru mama almayin cevrenize aldirmayin...
    Ben sokak kedileri icin 15 kiloluk bir paket aldim. Daha paketi acar acmaz ortaligi igrenc bir koku kapladi.
    Kediler mamadan kaciyorlar...aç olsalar bile yemiyorlar.
    Paket ve param cöpe gitti !!!
    Paketin uzerindeki telefon numarasini defalarca aradim acilmiyor...

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Malatya’da çekimleri devam eden bir filmde rol alan Toygun Ateş, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Koronavirüse yakalandığı öğrenilen 66 yaşındaki usta oyuncu Toygun Ateş yaşamını yitirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 992/1002 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •