Sayfa 629/1002 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Aralarında 9 yaş fark var,kocası 83,kendisi 74,demekki kocasının miadı dolmuş.

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Perşembe enflasyon rakamları açıklanacak,bakalım rakamlar nasıl olacak ?,sıvı yağlara her hafta zam yapılıyor,sıvı yağ demek bir evin baş faktör gıdası ve %25-40 yükselmiş,zeytin yağında hareket yoktu oda hareketlenmiş,örneğin bimde gözüme ilişti,15 gün önce sızması 21.90,-şimdi 27.90,markalı ürünler ise hep uçmuş,yani enflasyonda bu unsur baş faktör,diğer faktörlerde bundan aşağı değil...Eğerki enflasyon rakamları yine düşük gösterilirse zaten umudumuz yok yine öyle çıkacak yine gündeme oturacak eleştiri için.
    Dolar %10 düştü, bunu fiyatına yansıtmış ne bir firma, ne de bir ürün duymadık.
    Limon düştü, enflasyon sepetini limon ile doldurdurlar

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Perşembe enflasyon rakamları açıklanacak,bakalım rakamlar nasıl olacak ?,sıvı yağlara her hafta zam yapılıyor,sıvı yağ demek bir evin baş faktör gıdası ve %25-40 yükselmiş,zeytin yağında hareket yoktu oda hareketlenmiş,örneğin bimde gözüme ilişti,15 gün önce sızması 21.90,-şimdi 27.90,markalı ürünler ise hep uçmuş,yani enflasyonda bu unsur baş faktör,diğer faktörlerde bundan aşağı değil...Eğerki enflasyon rakamları yine düşük gösterilirse zaten umudumuz yok yine öyle çıkacak yine gündeme oturacak eleştiri için.
    Ocak ayında zeytinyağı fiyatları kafayı yedirecek.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ocak ayında zeytinyağı fiyatları kafayı yedirecek.
    Bir arkadaş Akhisar’dan getiriyor bana zeytinyağı. Litresini 25 TL den veriyor. Ama bir sonraki sefer 30 TL olacak gibi duruyor dedi. 5 adet 5’er litrelik stokladım.
    Bozulmuyor sonuçta.

İstanbul ve Bursa'dan sonra Ankara'da da 30 Kasım 2020-4 Ocak 2021 arasında resmi anaokulu, anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretimin uzaktan yapılmasına karar verildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Eskisehir Büyükşehir Belediyesi : Toplu taşımada bulaş riskini azaltmak için özel aracı olmayan ve covid 19 şüphesiyle hastaneye gitmek isteyen vatandaşlarımız için yoğunluk yaşanan 3 hastaneye ücretsiz ulaşım hizmeti vermeye başlanıldı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bir arkadaş Akhisar’dan getiriyor bana zeytinyağı. Litresini 25 TL den veriyor. Ama bir sonraki sefer 30 TL olacak gibi duruyor dedi. 5 adet 5’er litrelik stokladım.
    Bozulmuyor sonuçta.
    Bozulmaz açmadıktan sonra 3 sene tenekede dursun tortusu siyahlaşır dibe çöker lezzeti azalır ama genede herşeye kullanabilirsiniz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Türk ordusuna yönelik sözleri nedeniyle CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında soruşturma başlatıldı.

Sayfa 629/1002 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •