Sayfa 608/1002 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

günaydın arkadaşlar

GÜNE BAŞLARKEN

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Motorine 33 kuruş zam bekleniyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: "Yerli film gösterim desteği adı altında, sinema salonlarına 15 milyonluk destek paketi hazırladık. Başvurular başladı"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Darbeyi yöneten askerler Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Ali Durmuş, Hakan Karakuş, Ahmet Tosun, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı, Mustafa Azimetli, Metin Bilgici, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz aynı suçlardan 79'ar ağırlaştırılmış müebbet

5. Almanya, Türkiye’den gelen corona virüsü testi pozitif çıkanlar yüzünden ülkesindeki rakamların arttığını söylüyor. Alman medyası, Merkel hükümetini "turizm sezonunda 4 ili riskli bölge ilan etmemek ve halkın sağlığını tehlikeye atmakla" suçluyor.

Ali GÜLEN

Güncellenme: 10:16, 26/11/2020

HaberlerDünya

Türkiye’nin semptom göstermeyen corona virüsü vakalarını düne kadar açıklamaması ve*turizm sezonu boyunca sayıların düşük çıkması, Almanya'da büyük bir tartışmayı alevlendirdi.
    Alman basını “Corona virüsünde Türk aldatmacası”, “Sahte rakamlardan sonra kapanma geldi” başlıkları atıyor

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : WYATT EARP; 26-11-2020 saat: 11:41.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    2 Gün önce mecburiyetten, 2 banka şubesine gittim, HES mes sorulmadı...
    ilden ile değişiyor ama yakınd amuhtemelen tüm illere gelecek 65 yaş üstünü bankaya gitme konusunda kimse tutamıyor bence 65 yaş üstünün bankalara ve ptt lere girişinin komple yasaklanması gerekiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,273
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Darbeyi yöneten askerler Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Ali Durmuş, Hakan Karakuş, Ahmet Tosun, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı, Mustafa Azimetli, Metin Bilgici, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz aynı suçlardan 79'ar ağırlaştırılmış müebbet
    Peki esas darbeyi önleyen ATATÜRK'cü subayların durumu ne?...Zaten çoğuna el çektirip emekliye sevk etmişlerdi

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Peki esas darbeyi önleyen ATATÜRK'cü subayların durumu ne?...Zaten çoğuna el çektirip emekliye sevk etmişlerdi
    onların ergenekon bahanesiyle kolkola yanak yanağa biri savcısı biri avukatı olup davanın derdest ettiler çoğunu 3-4 yılda emekli ettiler az bişey kaldı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 608/1002 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •