Sayfa 342/1002 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    %0.12 büyüktür %0.09 dan ona takıldım.
    ULAŞMIŞTIR YAZINCA
    Birisi sermayedeki oranı diğeri oy kullanılabilir hisselerdeki oranı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Birisi sermayedeki oranı diğeri oy kullanılabilir hisselerdeki oranı .
    Tamam şimdi düştü. Zaten onun için sordum. Akbankda gezdik tozduk yazınca takibe almıştım .Ne oluyor diye bir bakayım dedim.

3. Hazine bakanı dövizin yükselişi en çok bize yarayacak demişti...
    ''bize'' kelimesini kendisi ve çevresi olarak mı algıladınız, ülkeyi kastediyor olarak algıladınız ?
    Ben daha ilk duydugumda kendini kastediyor olarak algılamıştım, iyi günlerde harcasın ne deyim

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

AVGYO.E, ITTFH.E, KRGYO.E ve YYAPI.E paylarında 23 Ekim'den itibaren brüt takas uygulanacak

- PRZMA.E payları 23 Ekim'den itibaren tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecek
    - KONTR.E payında 23 Ekim'den itibaren 1 ay süreyle tedbir uygulanacak

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    - PRZMA.E payları 23 Ekim'den itibaren tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecek
    - KONTR.E payında 23 Ekim'den itibaren 1 ay süreyle tedbir uygulanacak
    piyasaya müdahale edilmesini hiçbir koşulda doğru bulmuyorum. devre kesiciler,brüt takaslar, tek fiyatlar, şunlar bunlar vs vs
    o firma halka açık olmayı hak etmiyorsa zaten baştan engelle. maniplasyon yapanlara gerçekten korkacakları cezalar uygula.
    sonrasında bırak fiyatları piyasa ortamı oluştursun. 1000 fk ile hisse almak isteyende alsın. Yeni hesap açarken her birşeyi çok iyi biliyorum, risk alabilirim diye form doldurup imza atıyorlarsa batınca da ağlamayacaklar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Jp morgan: Tcmb eski alışkanlıklarına geri dönerek piyasaları bir kez daha şaşırttı

Sayfa 342/1002 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •