Sayfa 519/1002 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Wink Bunlar gizli MÜSLÜMAN

İngiltere'de kimlerin korona virüs aşısı olacağını belirleyen bir öncelik sıralaması yapıldı.

Düzenlemeye göre, Kraliyet Ailesi'ne herhangi bir öncelik verilmedi.

Kraliçe 2. Elizabeth, yaş grubu nedeniyle ikinci sırada yer alıyor.

Türkiye'de ise korona test kitleri ilk geldiğinde "torpillilere" verilmişti.

Aşı için ne yapılacağı ise henüz kamuoyuna açıklanmış değil.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/k...il-315095h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    İngiltere'de kimlerin korona virüs aşısı olacağını belirleyen bir öncelik sıralaması yapıldı.

Düzenlemeye göre, Kraliyet Ailesi'ne herhangi bir öncelik verilmedi.

Kraliçe 2. Elizabeth, yaş grubu nedeniyle ikinci sırada yer alıyor.

Türkiye'de ise korona test kitleri ilk geldiğinde "torpillilere" verilmişti.

Aşı için ne yapılacağı ise henüz kamuoyuna açıklanmış değil.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/k...il-315095h.htm
    Zaten bizde her işe limon sıkan , bu adam kayırma ve torpil.
    Son düzenleme : HBYKCN; 13-11-2020 saat: 11:24.
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

İstanbul Valiliği, Küçükçekmece'deki parkın yenilenmesinden sorumlu olduğu belirlenen Küçükçekmece Belediyesi Başkan Yardımcısı ile Park ve Bahçeler Müdürünün görevlerinden uzaklaştırıldığını bildirdi.

İsabetli olmuş

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Koca: Özgürce nefes alacağimız günleri özledik.Maske, yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak.COVID-19 aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var.Sonucu bekleyelim. Evimizin dışında, başkalarıyla olduğumuz her yerde maskemizi kuralına uygun şekilde takalım. Sabrınız için: Sağ olun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TCMB: TCMB'nin 11.12.2020 vadeli repo ihalesine toplam 36 Milyar 1 Milyon TL teklif geldi. İhalede kabul edilen miktar planlandığı üzere 10 milyar TL olurken, ihalede ortalama basit faiz %14.98, bileşik faiz ise %16.09 olarak gerçekleşti

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Elon Musk : Düzmece şeyler oluyor , Bugün bana dört kez covid testi yapıldı . İkisi negatif çıktı, ikisi pozitif çıktı. Aynı makine, aynı test, aynı hemşire.

Sayfa 519/1002 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •