Sayfa 51/1002 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bahçeli: CHP’de Atatürk’ün ahi tuttu , geçmişe özleme yeşerdi .

Bahçeli : 4 Eylül’de Sivas kongresi’nin ruhuyla atacağı adımla CHP içinde Atatürk’e dönüş hareketini başlatacaktır .
    Bahçeli bıraksın bu konuşmaları da işine devam etsin. Görevi malum!

2.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    ''Son 1 haftada yabancı para birim mevduadtı 6.5 milyar dolar arttı''
    Hani londradan saldırı vardı )))
    6.5 milyar dolar eski parayla 50 katrilyon para eder, millette para var hakikaten kriz mriz hikaye...
    Yarın 10 tl den bozduranları kahraman ilan edin, daha önce ettiniz alışıksınız )))
    Dolara burnunu silenler mi kahraman? Bariz zeka engelleri var ama onlar da sizin kahramanınız sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by brasi Yazıyı Oku
    Dolara burnunu silenler mi kahraman? Bariz zeka engelleri var ama onlar da sizin kahramanınız sanırım.
    Hayatında dolara yatırim yapmadım, yapmam da....
    Tl si ile dolar alan amerikaya, euro alan yunanistana yardım eder. Kim ne düşünurse düşunsün. Ekonominin Gerçegi bu..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ha ...tir....
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Albayrak: Sanayi Üretimindeki %17,6’lık artışla Türkiye, Haziran ayında Avrupa sıralamasında ilk sırada yer aldı. Öncü ekonomik göstergelerdeki güçlü toparlanma, büyüme rakamlarıyla ilgili karamsar beklenti içerisinde olanları inşallah bir kez daha hayal kırıklığına uğratacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Rusya Sağlık Bakanı Mikhail Murashko, yeni geliştirdikleri ve Sputnik V adını verdikleri koronavirüs aşısına ilişin çalışma*aşamalarının tüm verilerini halk ile paylaşacaklarını ve bunu büyük* olasılıkla Pazartesi günü yapacaklarını söyledi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TCMB: Cari işlemler hesabı Haziran'da 2,93 milyar dolar açık verdi(Beklenti -2,9mlr)

USDTRY 7,3713 ile rekor seviyeye yükseldi(Önceki 7,3707/07.08.2020)

Sayfa 51/1002 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •