Sayfa 241/1002 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,753
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu çok acımasız oldu genede
    Katılıyorum cimboma haksızlık olmuş

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Allı

Beyaz saçlı

İktidar yanlısı yada değil ekonomi yada aracı kurum analizcilerinin tamamı yalan diyor.

Enflasyon yıl sonu yok 12 üzeri yok altı olacakmış.

verileri yorumluyor bende çakıyorum içimden dediklerine.

Enflasyon yalanlarıda devam ediyor.

Amaç

Bu bahene ile memur ve emekli maaşlarını düşük tutmak.

Savurganlıktan taviz vermiyorlar lakin.Talana devam.
    gerçek enflasyon şudur diye doğru açıklansa, ama biz üst yöneticiler itibardan tasarruf edemeyiz bu saatten sonra, alıştık artık, vazgeçmek çok zor deseler, biz harcamadan vazgeçemeyiz ama, ülkenin zor durumundan dolayı asgari ücrete, memura, emekliye enflasyon altında zam yapmak durumundayız deseler, yine yöneticiler eski refahlarına devam ederler, oy verenler yine verir, ama en azından bir bakıma dürüst davranarak erdem sergilemiş olurlar.

ancak, enflasyon gerçek enflasyondan farklı açıklanırsa, rakamlarla oynanıp, asgari ücretlinin, emeklinin ve memurun (daha başka dolaylı yansımaları olan kesimlerin) alım gücü düşürülürse, bence kul hakkına girilmiş oluyor.

kul hakkını takan olur mu derseniz, insanlar inansa da inanmasa da ilahi adalet bir gün tecelli eder ve hakkını helal etmeyen bir sürü insanın alacakları birikmeye devam eder ve bir gün (ya bu dünyada ve/veya öbür dünyada) herkese hakkı teslim edilir.

o bakımdan, kendisinden güçlüler tarafından hakkı ömrü boyunca bir şekilde yenilenler, ancak elinden bir şey gelmediği için hakkını alamayanlar, mağdur duruma düşenler müsterih olsunlar, kimsenin hakkı kimsede kalmaz (aksi oluyormuş gibi gürünse de).

3. Birleşmiş Milletler, Türkiye ile Libya arasında yapılan deniz sınırı anlaşmasını tescil etti.

4. Ingiltere Turkiyeden gidenlere 14 gun karantina uygulamasi baslatmis.
    Sebep;
    Turkiyenin acikladigi covid-19 vaka sayilarinin dunya ve WHO standartlarina uymamasi.....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Rangers'a 2-1 yenildi ve Avrupa'ya veda etti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Esenboğa elektrik halka arzı için bugün 100 milyon lotun üzerinde talep gelmiş

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Trump ve eşinin koronavirus testinin pozitif çıktığı açıklandı

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 241/1002 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •