Sayfa 52/1002 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Corona ile ilgili takip ettiğim uluslararası sağlık kurum ve çalışanlarından elde ettiğim izlenimler pek hoş değil.
    Örneğin hastalığı geçirenlerden bazılarında 4 ay sonra antikor sayıları sıfıra inen kişiler var. Yani bunlar tekrar enfekte olabilir gibi görünüyor. O nedenle salgının yayılım hızından dolayı aşı piyasaya sürülse bile faz3 testlerini muhtemelen kısa bir zamanda yapacaklar gibi ve aşının koruyuculuk süresi ise tam olarak doğrulanmamış olacak görünüyor.
    Ve bunun sonucu olarak en azından piyasaya çıkan aşı 6 ayda bir tekrarlanacak gibi şimdilik. Antikorlar aşılanmış bireylerde uzun süreli olarak bulunmaması durumunda bu hastalığın uzun yıllar gündemimizde olması durumu olabilir. Burada aşısını kendi üretebilen ülkeler bir nebze rahat olur. Ama aşı üretemeyen ülkelerde ise sürekli bir dışa bağımlılık ve yüksek sağlık gideri sorunu olur.
    Özetle bir süre tüm dünyada bu salgının durması çok mümkün görünmüyor gibi.
    Bilimsel yayın organlarında aktif olmadıkları için rusyanın aşısının detayı ise bilinemez uzun süre...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Londralilar saldıriyor galiba...
    Usd yükseliste...
    Bakalım haftaya yurtiçi döviz mevduatı ne kadar artacak...
    Dolari yuklu alanları açiklasalar diyecem de, ummadıgımız vatandaşlar çıkarsa üzülen olur. Kalsin böyle gizli

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

merhabalar...kızdırmayın başkanı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Hayatında dolara yatırim yapmadım, yapmam da....
    Tl si ile dolar alan amerikaya, euro alan yunanistana yardım eder. Kim ne düşünurse düşunsün. Ekonominin Gerçegi bu..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam damatı dinlemediniz sanırım, ne diyor "rekabetçi kur" burada verilmek istenen mesaj çok ince.

yanisi şu; biz kurları indiremiyoruz madem artmasıyla övünelim, nasıl övünelim;

rekabetçi çin,ucuza ihracaat, ithalatı kestik.

yani gaza gelip kura atıp tutma yarın meydanlar da kur alın kuru artırın diyebilirler her an.
    men dakka dukka

Birde içimden eldi arapların bazılarına doğal gaz borusu gönderiyorum.

Buradaki hayranlarınada.

Mürşi mürşi diyenler 2003 de k.k.rum yönetimiyle imzalanan anlaşmaları oda iptal etmemişti.

Hala arap kıçı yalayan varmıdır?.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

18 eylül itibariyle dolar/ons altın kontratları akşam seansında işlem görmeye başlayacak #viop

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Berat Albayrak : Ekonomide MİLLİ BAĞIMSIZLIĞIN bir bedeli var. Bizim ecdadımız bu bedeli canı pahasına SAYISIZ kere ÖDEDİ.
    Sıra bizde!

Biz BUGÜN bağımsızlık mücadelesinde taşın altına elimizi değil, YÜREĞİMİZİ koyuyoruz.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 52/1002 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •