Sayfa 589/1002 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Evet çok doğru......ikna oldum ben...
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tcmb/özbaş:
    - göstergeler toparlanmanın ekim'de sürdüğünü gösteriyor-bloomberg ht
    - 2020'de büyük ihtimalle pozitif büyüme gerçekleşecek-bloomberg ht
    - tcmb'nin önceki fonlama yapısı gereksiz karmaşıktı-bloomberg ht
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sağlık Bakanı : TÜSEB desteğiyle Erciyes Üniversitesi’nde geliştirilen COVID-19 aşısının Faz-I çalışmasında 44 gönüllüye aşı uygulandı. Şu ana kadar ciddi bir yan etki görülmedi. İkinci doz aşılama 26 Kasım-14 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Güzel haberlerini vereceğim 15 aşı adayı daha var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Kendisini bakanlıktan istifa ettirecek kadar önemli "sağlık sorunları" olan Berat Albayrak konu Varlık Fonu'ndaki yöneticiliğe gelince bir anda iyileşti..

https://haberalternatif.com/berat-al...unca-iyilesti/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Günlük veriler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Dün 6017 olan hasta sayısı 6713’e , 139 olan vefat sayısı 153’e yükselmiş durumda .

Dün 4217 olan ağır hasta sayısı 153 vefata rağmen 4409’a yükseldi . Bu şu ana kadarki günlük bazda yaşanan en yüksek ağır hasta artışı oldu .

İBB Mezarlıklar Daire Başkanlığı;

İstanbul'da 23 Kasım Pazartesi günü bulaşıcı hastalıktan 201 kişi yaşamını kaybetti

Sayfa 589/1002 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •