Sayfa 560/1002 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı : Çin aşısı için de Aralık ayında 10 milyon aşı alabileceğiz. Ocak ayında da böyle olacak bu sayı 2 katına çıkabilir bir iki gün içinde sözleşmeler imzalanacak."
    Eeee; Tübitak ve Sanayi bakanlığı ne işe yarıyor..??.
    Hani , Yerli ve Milli Aşı üretiyorduk.!..
    Korona Virüsü'nu Dünyaya yaydığı söylenen bir ülkeden ,Para verip Korona aşısı almak..!!..
    Neyse;Çok şey söylemek istemiyorum...
    İfade özgürlüğüne virüs bulaşmasın..

MÜSİAD EXPO 2020 Ticaret Fuarı", Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde başladı. Fuarin 10 salonda ve 70 bin metrekarelik bir alanda binlerce şirketin temsil edileceği ve 100 bine yakın ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor .

100 bin ziyaretçi hedefi varmış , virüs tedbirleri diye o kadar yer kapatıyoruz yabancı insanlarda gelecek bu risk oluşturmaz mi ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "Bu yıl 2.3 milyon grip aşısı aldık. Bugüne kadar 600 bin kişiye yapıldı."
    bu konuda 2 kelam etmek isitiyorum , hem bir hekim olarak hem de TIBBEN RİSK GRUBUNDA olduğum için ;

bu grip aşısı işi konuşulmaya başlanınca dendi ki e devletten sağlık fişinizi oluşturun orada risk grubunuz tayin edilecek böylece aşı geldiği zaman sıra ile aşınız verilecek ( mealen söylüyorum ).dedikleri yapıldı sisstem beni RİSK GRUBU DIŞINDA gördü..

uysa...

hem 65 yaş üzerindeyim hem de diabetik ve hipertansiyon hastalığım var..

daha başka nasıl risklerim olması lazım aşı almak için
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

4.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bu konuda 2 kelam etmek isitiyorum , hem bir hekim olarak hem de TIBBEN RİSK GRUBUNDA olduğum için ;

bu grip aşısı işi konuşulmaya başlanınca dendi ki e devletten sağlık fişinizi oluşturun orada risk grubunuz tayin edilecek böylece aşı geldiği zaman sıra ile aşınız verilecek ( mealen söylüyorum ).dedikleri yapıldı sisstem beni RİSK GRUBU DIŞINDA gördü..

uysa...

hem 65 yaş üzerindeyim hem de diabetik ve hipertansiyon hastalığım var..

daha başka nasıl risklerim olması lazım aşı almak için
    Mesele burada, misal AKP üyesi olmamak büyük sorun.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    MÜSİAD EXPO 2020 Ticaret Fuarı", Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde başladı. Fuarin 10 salonda ve 70 bin metrekarelik bir alanda binlerce şirketin temsil edileceği ve 100 bine yakın ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor .

100 bin ziyaretçi hedefi varmış , virüs tedbirleri diye o kadar yer kapatıyoruz yabancı insanlarda gelecek bu risk oluşturmaz mi ?
    Günaydın,Sayın Medwig,sizde biliyorsunuz ki bu virüs çok kıymetli hükümetimizin planladığı ve yaptığı hiç bir etkinlikte bulaşmaz.. miting olur,açılış olur fuar olur imkanı yok olmaz,ama kendileri dışında bir oluşumun yıllık toplantısı önlemlere uyulsa dahi olmaz,olamaz çünkü bu virüs muhalif sevmiyor,aksini iddia eden kanıtlasın....

günaydın arkadaşlar..

ben pala olsam saat 14 e kadar yukarı sürer milleti biraz daha mallandırırım.sonra bir bahane bulup sert veririm.

bakalım pala benim gibi düşünüyormu
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Bugün tespit edilen 4.215 hasta var. Ağır hasta sayısındaki artış devam ediyor. Virüsün yayılımı bizi zorunlu tedbirler almaya mecbur bırakıyor. Hastalığın yayılımını durdurmak için birlikte hareket etmeliyiz. Tedbirlere birlikte uyarak mücadele güç verin.

22 Nisan’da yaşanan 117 vefat sonrası açıklanan en yüksek vefat sayısı bugüne ait .

Evvelsi gün 3316, dün 3819 olan hasta sayısı bugün 4215 olarak açıklandı . Dün 3657 olan ağır hasta sağısı 116 vefata rağmen bugün 3742’ye yukseldi
    günlük vaka en az 10 bin aylardır bu böyle yalanla buralara kadar geldiler baktı olmuyor yasak koydular ama millet yine bildiğini yapacak bu yüzden artık günlük vakaları önceki gibi 3-5 değil 300 - 500 farklar ile açıklayacaklar.

nede olsa gerçeği herkes biliyor. fakat maksat yasaklar ile algı yaparak göz korkutmak ve süreci daha hızlı sonuca vardırmak ayrıca dsö ve avrupa ülkelerinin bizim verilere inanmasını sağlayıp tekrar güvenlerini kazanmak. yeni Türkiye biden ile kurulacak. korkunun yaptırdıklarını hep beraber göreceğiz.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Bugünkü MB kararırının tek bir göstergesi olacak....
    Bu ekibin önceki ekipten farkı...
    Kararlar sadece bunu belirleyecek...
    Gerisi teferruat....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 560/1002 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •