Sayfa 730/1002 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Fed üyelerinden 5’i 2023 yılında bir faiz artışı desteklerden , sadece 1 üye 2022’de faiz artışını destekliyor , 2021 yılında ise herhangi bir faiz arttırılmasını destekleyen üye yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fed hedeflerde önemli ilerleme kaydedilene kadar tahvil alımlarına devam edecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fed üyelerinden 5’i 2023 yılında bir faiz artışı desteklerden , sadece 1 üye 2022’de faiz artışını destekliyor , 2021 yılında ise herhangi bir faiz arttırılmasını destekleyen üye yok
    Siz onlara bakmayın sn. MedwiG,

pandeminin ortadan kalkacağı az az belli olsun, atıyorum 3-6 ay sonra 2021 için bile faiz artışını konuşmaya başlarlar..

is the average of five people around the human..

4. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da metro hatları için Hazine’ye yaptıkları yeni 301 milyon euroluk bono tahvil ihracı başvurusunun askıya alındığını açıkladı. İmamoğlu "16 milyon İstanbullu için AKP döneminde başlatılmış ama bitirilemeyen metrolar bitsin diye bunu istiyoruz. Umuyor ve istiyorum ki yeni atanan bakanların da özel ilgisi ile bu hatadan hızlıca dönerler" dedi.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Günaydın kafe

JPMorgan, 100-150 baz puan seviyesinde bir faiz artırımının TCMB'nin*kredibilitesinin yeniden tesis edilmesi için yeterli olabileceğini, ancak TCMB'nin gelecek hafta faizi 200 baz puan*artırmasını beklediklerini vurguladı

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararıyla buğday ve bazı hububat ürünlerinin ithalatında bazı ürünlerin imali kaydıyla uygulanan gümrük vergisi 30 Nisan 2021 tarihine kadar sıfırlandı.

Gaziantep'te görevli aile hekimi Fulya Özçelik'e önce saldırıp ardından içine tükürdüğü suyu üzerine döken koronavirüs şüphelisi hasta, adli kontrol şartıyla doktorun ve çalıştığı merkezin 50 metre yakınına yaklaşamaması koşuluyla serbest bırakıldı

Sayfa 730/1002 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •