Sayfa 44/1002 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Fransa Başbakanı: 20 büyük kentte önlemleri yoğunlaştıracağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

EPGİS: 12/08/2020 itibarıyla Benzinde 23 KRŞ/LT, pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Aşı, vücuda zayıflatılmış mikrobun enjekte edilmesidir. Vücut da zayıf mikroba karşı savunma hücresi (antikor) oluşturuyor, böylece bağışıklık oluşuyor. Kanda bakılan da bu antikorlar. Ama belli bir süre sonra bu antikorlar azalıyor. Bu yüzden mesela hepatit b veya tetanoz aşısının belli bir süre sonra tekrar yapılması gerekiyor. Hastalığı geçirmiş olmak doğal bağışıklık oluşturuyor. Diyelim ki bir şekilde hepatit b kaptınız, vücudunuz ona karşı savunma hücresi üretecek ve kanda bulunduğu sürece hepatit b için aşılanmış gibi sizi koruyacak. Corona hastalığını geçirmiş olanların kanlarının, tedavi için yeni hastalara verilmesi de aynı mantık. Hastalığı geçirmiş olanın antikorunu yeni hastaya veriyorsun ki mikroplarla savaşsın. AMA, coronadan 6 ay sonra bazı hastaların kanlarında antikora rastlanmamış. Yani bu kişi 6 ay sonra herkes gibi yeniden hasta olabilir. Eğer aşıda da aynı durum olursa sadece 6 ay korumuş olacak. Kaldı ki aşının antikor oluşturup oluşturmadığı belli değil. Ne gibi yan etkileri olacak belli değil. Virüs mutasyon geçirip tür değiştirirse de o aşı çöp demektir. Sonuç olarak etkin bir aşı elde etmek ayları yılları alır. Virüsü izole etmek bile ne kadar sürdü. Bir de şöyle düşünün, aids keşfedileli kaç yıl geçti ama henüz aşısı yok. DSÖ boş konuşmuyor yani. Biraz uzun oldu ama başka türlü açıklamak da zor
     Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    DSO ne yapmaya calısıyor.Surekli olumsuzluk pompalamaktan baska.Baskanı cıkıyor yıllar surer diyor.Ası bulunsa da etki etmez diyor.Antikorların faydası yok diyor.Simdi de Rusyanın asisına karsı acıklama yaptılar.Olumlu haberleri gormeyip hep olumsuzu gorerek.Vaka 290 bin olunca sevincle rekor kirildi diyorlar.Vaka 200 bine dusunce gormezden geliyor vaka sayıları dusuyor diyen acıklamaları yok.YTD

Sayin Asklepion
    Siz Apollonun oglu olarak yani bir Saglıkcı olarak bilirsiniz. Influenza asısı da her yıl vuruluyor degisime ugrayarak. En fazla bu covid asısı da her yıl ya da en kotu ihtimalle 6 ayda bir yapılır. Aids asısı konusunda politik sebebler nedeniyle yani bu ası LGBT yi ilgilendiriyor diye cok ustune gidilmedi. Diger Middle East Respiratory virusleri adı ustune. Ebola Afrika ile sınırlı vb. Insallah hayırlısı olsun. Sadece Saglık degil bir ekonomi sorunu oldu. Hatırlatmalatınız icin tesekkur ederim.

ABD senatosu cumhuriyetçi lideri McConnell, ekonomik teşvik konusunda görüşmelerin çıkmazda olduğunu söyledi. Açıklama Amerikan hisse piyasalarını olumsuz etkiledi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,393
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    ABD senatosu cumhuriyetçi lideri McConnell, ekonomik teşvik konusunda görüşmelerin çıkmazda olduğunu söyledi. Açıklama Amerikan hisse piyasalarını olumsuz etkiledi
    Zaten Dowu saldılar aşağıya,altını ise altına ettirdiler,gr 445,tanıdık biri vardı 435'den aldıydı,4.80 olunca sat dedim,yok abem 500 olmadan satmam demişti,aldı 3/1'ni.

Hatay Vali Yardımcısı ve Afrin'den sorumlu olan Tolga Polat, Adana'da avukat kardeşi Altuğ Polat ve annesi İkbal Polat'ı vurarak öldürdü. / İHA

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,393
    Bi varlık fonu icat ettiler,devamlı içini boşaltmakla meşguller,üstelik işin en acı tarafı dışarıdan tefecilerden aldıkları dolarcıklar için onu kullanıp ipotek ettiriyorlar borca karşı,zaten kamu bankalarının hepsi zararda,ülke iktidarın çiftliği haline gelmiş,denetim mekanizması olan sayıştayıda arka plana attılar ohhh ne ala mualla,ülke batak içinde bizdeki yöneticiler hava peşinde,bir zat var merkezin 105 milyar dolar rezervi var dedi önce,sonra bu 90 milyar dolar rezerve indi,15 milyar birden buharmı oldu ,benim bildiğim merkezin rezervi ekside,zaten artıda olsaydı müdahale ederdi,etmesine imkan yok,çünjkü 100 milyar doları doları dizginlemek için kullandı,tulumbada su bırakmadılar peşi malum 7.35 oldu dolar,şu sıralar geriliyor sebep faiz 14 üstünde,birazda merkezin etkisi var bankalar arası olayı vs,bunlar geçici durumlar,gerçekçi bir yaklaşım olmadığı sürece işimiz çok zor.Kasım ayında ABD seçimleri var,Trampetin kaybetme durumu yüksek,o kaybederse bizimkilerin işi zorlaşacak,ama tabiki şu durumda var,Trampeti zamanında bunlarda istemiyorlardı,seçildikten sonra destek vermeler tavan yaptı birden,belli olmaz yine ayni taktiği kullanırlar,zaten Zarrap davası ve Halkbank davası hala masada ve davası sürüyor,varlık fonu ile başladım Trampetlen bitirdim,varlık fonu dmişken,benim bildiğim bu fon karlılık ile çalışır içeriden ve dışarıdan şirketler alır karıylan bu şekilde fonunu büyütür,ama ne yazıkki bizde tersten çalışıyor ve içini boşaltıyorlar,bu fonda çulsuz yetimin hakkıda çok,ayrıca Fatihin varlıklarıda var içinde,Fatif ne demişti,benim varlığı zimmetine geçiren olursa onlara lanet okumuştu,bakacağız ileride bu durumlara,zaten kasım sonu çok keskin viraja gireceğiz,malum şu aralar bazı siyasi parti elamanlarına yağ çekiliyor deniz tükendiği için.

Sayfa 44/1002 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •