Sayfa 384/1002 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Uysal: Reel kurun seviyesinin oldukça değersiz noktada olduğunu değerlendirebiliriz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Uysal: GLP üst limit olarak düşünülebilir, gecelik faizler büyük ölçüde bu seviyeye yakın oluşuyor, bu da sıkılaşmayı ve pozitif faizi ima ediyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Uysal: GLP üst limit olarak düşünülebilir, gecelik faizler büyük ölçüde bu seviyeye yakın oluşuyor, bu da sıkılaşmayı ve pozitif faizi ima ediyor

Uysal: Ağırlıklı ortalama pozitif bölgeye geçmiş durumda ve yükseliş eğilimi devam ediyor

29 Ekimde Nurlu Bir Güneş Doğdu
    Bu Güneş Yurt İçinde Karanlıkları boğdu
    Birlik Özgürlük Bizde
    ATATÜRK Kalbimizde
    Yaşasın ULU MİLLET
    Yaşasın CUMHURİYET

Annem ilkokul yıllarında söylerdik dedi.
    Eksiği ile paylaştım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Uysal: Ciddi sıkılaştırma politikası yürüttük, bunun etkilerini kısmen gördük, sıkılaştırma eğilimimiz devam ediyor, enflasyonu iyileştirmeye yönelik gerekli olduğunda tüm farklı kanallardan politika faizi de dahil olmak üzere gerekli adımları atabiliriz, kendimizi sınırlamıyoruz

Uysal: Döviz kuru geçişkenliği ortalamada yüzde 20 civarında

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sorun bende mi anlamadım. İki gündür açamıyorum.
    ben açtım.. avast kullanıyorsanız gerek antivirus gerekse ip gizleyici bu tür şeyler olabiliyor.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ben açtım.. avast kullanıyorsanız gerek antivirus gerekse ip gizleyici bu tür şeyler olabiliyor.
    KARŞIMA BU ÇIKIYOR.
    Üzgünüz, böyle bir sayfa yok!
    Başka bir şey bulmak için neden arama yapmayı denemiyorsun?

Sayfa 384/1002 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •