Sayfa 172/1043 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Speedy gonzales Yazıyı Oku
    Sn Celik Comak endeks de düzeltme bekliyormusunuz ?
    Teşekkür ederim...
    Duzeltme gelsede hedeflerimde değişiklik yok

2. Akseni bugün itibariyle satıp,ceoem portföyüme dahil ettim.Fonet,kardemir d,ceoem ile yola devam.Y.t.d.Aksende 3,31 maliyet ile 5,15 çıkış yapılmıştır. Sesli düşünüyorum, al,sat,yat,kalk tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ozgyo daha koparmadık halen elimde dzgyo ekledim haftalık bazda ne koparırsak YTD
    Hocam dzgyo dan haftalıkta birşeyler kopmadı gibi. İnşallah gelecek hafta birşeyler kopaririz.

4.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam dzgyo dan haftalıkta birşeyler kopmadı gibi. İnşallah gelecek hafta birşeyler kopaririz.
    evet kopmadı kısmet belki bu gün kopar 4.04 üstü kapatmalı haftalığı metroda kopamadı bu hafta fasat geçti ..ostim minik hareket cekti piyasa dalgalı anele tekrar güç topladı daha önce belirttiğim yere değdi ve güçlendi yoluna devam eder YTD

5. bu aralar işlerim cok zamanım yok hafta sonu sokağa cıkma yasağı var ..tekrar değerlendiririz hayırlı cumalar boll kazaçlar

6. Amin.Hayirli Cumalar hocam.

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    evet kopmadı kısmet belki bu gün kopar 4.04 üstü kapatmalı haftalığı metroda kopamadı bu hafta fasat geçti ..ostim minik hareket cekti piyasa dalgalı anele tekrar güç topladı daha önce belirttiğim yere değdi ve güçlendi yoluna devam eder YTD
    teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Hayırlı cumalar hocam. TKFEN için buraları destek yaparsa yukarıya doğru bir hareket başlarsa dirençleri rica ediyorum. Teşekkürler

Sayfa 172/1043 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •