Sayfa 298/1043 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. haftalık hisse paylaşımımızı yapalım bankalar ön planda olacak gibi duruyor AKBNK.VAKBN.IŞCTR ytd
    karel.halks.atlas günlük değerlendirilebilir

2.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Üstad sata dönen hisselerin içinde gerel, adese, trgyo, ozgyo, metro, ateks varmı?
    bu hisselerden bazıları sat verdi lakin henüz tehit olmadı yarın önemli geri cekilmeler olur ama teknik bozulma yok şimdilik

3. Cuma sabahı metro ve metro yatırm açılışta kötüydü. Fakat kapanışa doğru biraz toplandı. Hatta metro artı bile kapattı. Ittifak ve metro yatırım için ne düşünüyorsunuz???

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Cuma sabahı metro ve metro yatırm açılışta kötüydü. Fakat kapanışa doğru biraz toplandı. Hatta metro artı bile kapattı. Ittifak ve metro yatırım için ne düşünüyorsunuz???

daha önce ittfh değerlendirmiştim kırmasını beklediğim ciddi drençler var 2 tane 3.35 ve 3.52
    metroda 2 hedefim devam ediyor 2 üzeri kapanışlar olursa ciddi yükseliş başlar zaten son anda tekrar aldım daha önce paylaşmıştım

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    daha önce ittfh değerlendirmiştim kırmasını beklediğim ciddi drençler var 2 tane 3.35 ve 3.52
    metroda 2 hedefim devam ediyor 2 üzeri kapanışlar olursa ciddi yükseliş başlar zaten son anda tekrar aldım daha önce paylaşmıştım
    Teşekkürler Cuma günü bu üç hissede iyi durdu . Inşallah devam ederler ...

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Teşekkürler Cuma günü bu üç hissede iyi durdu. Kapanışı iyi yaptilar .

7. Herkesin babalar günü kutlar ve iyi geceler diliyorum. Hocam Ostim sat verdi mi? Ne yapalım bir guncel endeks yorumu rica ediyorum. Teşekkürler. .

8. Bakalım nasıl bir hafta olacak

Sayfa 298/1043 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •