Sayfa 698/1043 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Grafik, Endeksin dolar bazında 20 yıllık görüntüsünü veriyor... çizimler çok kaba olmakla birlikte ilk paylaştığım grafikteki sıkışma dikkat çekici... Üzerine 7-8 yıllık düşüş trendi eklendiğinde çok umut verici bir görüntü çizmiyor....

Endeks çok hızlı yükselip, düşüşü yavaşlatılmış... zamana yayılmış.Bu sene düşüş biraz daha hızlanmış.. Ben düşüşün ve ardından çıkış trendinin başlamasının ülkemizdeki seçimlere denk getirileceğini düşünüyorum.

Yılbaşından önce son bir düzeltme yapıp düşüşüne devam edebilir....

Son bir ekleme.. Grafiklerde genelde parça bütün ilişkisi oluyor. Bütün içerisinde bütüne ait ufak kopyalar bulunuyor. Endeks grafiğinin ilk yıllarındaki karakteri ile bütünü arasında göz ardı edilemez bir benzerlik var.. Yıllık bazda olan düşüş bittiğinde çok sert şekilde yukarı ivmelenip 500 dolarları bulabilir..

Kendi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi yapacak bilgi birikimim yoktur. Grafikler işinize yarar ve karar almanızda faydalı olur umarım...
    Son düzenleme : balkara; 27-10-2020 saat: 02:08.

2. Döviz artışından bütün şirketler olumsuz etkilenmiyor..
    Hammaddesi yurt içinden olup ihracat yapan firmalar (örneğin seramik) olumlu etkileniyor.. veya döviz i olan şirketler var..
    Hatta döviz borcu olmayan şirketleri çok ta olumsuz etkilemiyor çünkü rekabet gücünü artırıyor bu durum...

3. bende bizdeki seçimlere kadar bi ralli beklemiyorum, olurda güzel bir seçim sonucu alırsak , taktik maktik yok bam bam bam hedef 3000 diyorum.

4. Yıkılmadık ayaktayız değil mi

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ayaktayiz

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. An itibariyle çizgide kalmaya çalışıyor... Aşağı sarkmış bugün ama tutunmaya çalışıyor...Yılbaşı öncesi küçük bir ralli umudum var. Bir alt basamağı tecrübe etmek istemez umarım.
    Bakalım neyler...

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. çelik hocam stop dan anlamam sımsıkı sarıldık düşmemek için sonu iyi olur inşallah

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. iyi akşamlar cümleten

Sayfa 698/1043 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •