Sayfa 826/1043 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. HOCAM XGMYO sektörü $ Bazli çok ucuz gözüküyor. Bu sektördeki bazı hisseleri takip etmekte fayda var. Ama bu sektörün hangi hisseleri öncülük edecek?
    Hikayesi olan şirketleri takip etmekte fayda var. Bazen dirençlerin de satıp tekrardan desteklerden almalı bu hisseler.Örneğin CİMSA, TMSN, CEMTS, AFYON,VKGYO,OZKGY vb.hisesler.KESİNLİKLE YTD.KENDİME NOTLARDIR.
    BU ARADA 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

2. Değerli Hocalarim OSTİM ile.ilgili kap haberinin yarınki hisseye etkisi nasıl olur sizce

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    piyasanın her alanında olmak lazım kriptolar düşerse borsa cıkar kriptolar cıkarsa borsa düşer düz mantık
    Hocam ben şunu anlamıyorum. Şükür borsadan evimi aldım. Yatırımlık dükkan aldım. Araba aldım. Kalan paramı uygun maliyetli 4 hisseye böldüm ve Allah lazım etmesin ihtiyaç yok. Çocuklara ayırdığım bir para. Kendimce al satta yapıyorum. Ben karı alıp dışarımı çıkacağım yoksa uzuncu olduğum için hissede mi kalacağım?

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4.  Alıntı Originally Posted by hmtdrsn Yazıyı Oku
    Hocam şu Sanko ya bi kızsanız yada sert bir bakış atsanız zamanı daraldıkca daha da salıyor kendini

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    son bir kez daha güç alacağı bir yere düşüyor yakından izliyorum merak etmeyin hisse pazarından cıkmıyorum sanko ile yolumuz uzun

5.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Hocam ben şunu anlamıyorum. Şükür borsadan evimi aldım. Yatırımlık dükkan aldım. Araba aldım. Kalan paramı uygun maliyetli 4 hisseye böldüm ve Allah lazım etmesin ihtiyaç yok. Çocuklara ayırdığım bir para. Kendimce al satta yapıyorum. Ben karı alıp dışarımı çıkacağım yoksa uzuncu olduğum için hissede mi kalacağım?

Kesinlikle YTD.
    orta uzunda kolay kolay kimse zarar etmez tepelerden almadığı sürece biz zaten hep ucuz ve geri kalmış hisseler paylaşıyoruz

orta uzunda kolay kolay kimse zarar etmez tepelerden almadığı sürece biz zaten hep ucuz ve geri kalmış hisseler paylaşıyoruz
    Teşekkürler

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7. iyi geceler cümleten tüm öğretmenlerimizin ÖğretmenlerGünü kutlu olsun

8. İyi geceler hocam
    iyi geceler cümleten tüm öğretmenlerimizin ÖğretmenlerGünü kutlu olsun
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 826/1043 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •