Sayfa 374/1043 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Dususun tek nedeni Londra swap faizlerinin %1000lere cikarilmasi, baska bir neden yok.
    Londrada TL bulamayan yabanci, normal olarak BIStde hisse satiyor ve zincirleme reaksiyonla herkes satisa geciyor.
    Swap faizi dusuk olsa, yabanci TL alip $a yatirim yapar endisesi bize (BDDKya) ne isler yaptiriyor.

Adamlari kacirmak icin elimizden gelen herseyi yapiyoruz. Yabancilari swaptan kacirirsan, adam tabiki borsa satacak, ne bekliyoduk?

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    akguv .vkgyo. ve afyon demiştim bir ara geride kalan afyon şu an nakidi olan bu hisseye dikkat etsin ilerki dönemlerde tekrar adından cok söz< ettirecek YTD
    Polho'da hareket ne zaman acaba, epeydir bekliyorum, bir hareket olursa sizce hedef neresi olur?

3. Hocam ittfh için bir yorum lütfen

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Polho'da hareket ne zaman acaba, epeydir bekliyorum, bir hareket olursa sizce hedef neresi olur?
    bıktığımız anda hareket edecek artık ben bile bıktım sabrediyorum cok ciddi hareket edecek ama işte bıktırmadan gitmiyecek YTD

5.  Alıntı Originally Posted by veyselyldr Yazıyı Oku
    hocam ittfh için bir yorum lütfen
    haftalıkta kırdığı drenç e değdi 1.2 haftaya daha iyi olur belki daha erken olur izleyelim

6. Hocam Ereğli 8.12 gecemedi bugün. Ne düşünüyorsunuz.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Piyasa bu gün yatay olarak süreci tamamladı gibi artık yön bana göre halen yukarı vaz geçmedim sistemime güveniyorum aldatırsa boşarımm

8.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    hocam ereğli 8.12 gecemedi bugün. Ne düşünüyorsunuz.

Redmi 7 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    gecer gecer eregl cok güzel olacak biraz zarardayım lakin sert düşen sert cıkış yapar 8.40 ilk hedef olucak

Sayfa 374/1043 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •