Sayfa 41/1043 İlkİlk ... 31394041424351911415411041 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 321 - 328 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. yarın aksgy hareket bekliyorum drençte kapattı anhyt görünüm güzel cıkış hazırlıklarında sona geldi..krgyo da artık sert yükselişlerin gelmesi lazım 1.81 üstü kırılım hacimli olmalı YTD

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yarın aksgy hareket bekliyorum drençte kapattı anhyt görünüm güzel cıkış hazırlıklarında sona geldi..krgyo da artık sert yükselişlerin gelmesi lazım 1.81 üstü kırılım hacimli olmalı YTD
    Hocam sanko analizi alabilir miyiz

3.  Alıntı Originally Posted by Hiro Yazıyı Oku
    Hocam sanko analizi alabilir miyiz
    sanko istikrarlı yükseliş devam edecek 2.77 den beri hisse elimde ve takibimde ilk hedefim 10 üzerinde güven artar sınır ötesi güvenli bölge inşaa ve proje beklentileri devam etmekte YTD

4. iyi geceler benden bu kadar yarın ola hayrola

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yarın aksgy hareket bekliyorum drençte kapattı anhyt görünüm güzel cıkış hazırlıklarında sona geldi..krgyo da artık sert yükselişlerin gelmesi lazım 1.81 üstü kırılım hacimli olmalı YTD
    Kemer takılı bekliyoruz .

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. günü macron konuşması ile düzeltme oldu bazı hisselerimizde ama yollarına devam edecekler

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    günü macron konuşması ile düzeltme oldu bazı hisselerimizde ama yollarına devam edecekler

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    günü macron konuşması ile düzeltme oldu bazı hisselerimizde ama yollarına devam edecekler
    günaydın sayın celik comak,

sanko'ya tedbir geldi. dünkü düşüşü de göz önüne alırsak, bugün tedbir nedeniyle önce eksi açıp, sonra günü artıda kapatabilir mi?

böyle olursa, ciddi bir prim elde etme potansiyeli oluşur. dün de tabanın yakınına kadar basıp, sonra bayağı toparladılar, güzel marj oluştu, değerlendiremedik, şansı kaçırdık. bugün yine basarlarsa şansımı deneyebilirim.

başlık sakinleri olarak hepimize bol bereketli kazançlar diliyorum.

Sayfa 41/1043 İlkİlk ... 31394041424351911415411041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •