Sayfa 265/1043 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Beklenen bu haber değil sayın Delikan...Bölünmenin gerçekleşeceği tarihin KAP ta yayınlanmasından bahsediyorum.
    Zaten SPK tarafından izahnamesi onaylanan diye yazmışım alıntıladığım yazımda.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Eğer ki sıkıntı bu topik se ya da Benim yazdıklarım Sayın Delikan işlerini bozuyorsa topiği kapatalım Bu sayfada Böylelikle engellenmiş olur
    Siz bilgilendirme istemişsiniz bende cevap verdim , size yönlendirici yazılar yazıyorsunuz filan demedim .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Atışma içeren tüm mesajları sildim artık başlığa uygun şekilde paylaşımlar yapılsın , kimse kimseyi asagilayamaz böyle bir durumda yönetime bildir ile bize bildirin , ayrıca silmeme rağmen bu çekişme & atışma turu mesajlar devam ederse artık ceza vermek zorunda kalacağım . 30’dan fazla mesaj sildim hala devam ediliyor .. Lütfen ama ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. endexs de 4 saatlik sat vermiş lakin günlükte bozulma yok 4 saatlikte ise ara destek indikatörümüz kendi kullandığım bir sistemde 109.609 önemli kırılırsa şayet 108.740 günlük desteğimiz ytd

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Eğer ki sıkıntı bu topik se ya da Benim yazdıklarım Sayın Delikan işlerini bozuyorsa topiği kapatalım Bu sayfada Böylelikle engellenmiş olur
    Hocam sen onu boşver ,

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Atışma içeren tüm mesajları sildim artık başlığa uygun şekilde paylaşımlar yapılsın , kimse kimseyi asagilayamaz böyle bir durumda yönetime bildir ile bize bildirin , ayrıca silmeme rağmen bu çekişme & atışma turu mesajlar devam ederse artık ceza vermek zorunda kalacağım . 30’dan fazla mesaj sildim hala devam ediliyor .. Lütfen ama ..
    Delikan , emir kipi kullanıyor ve rencide edici mesajlar yazıyor , okumadınız mi ?

7. evet arkadaşlar biz analizlerimize devam edelim bizi bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir der pirimiz işimize bakalım

8. ygyo ve yyapı harekete geçtiler kumbara hisse olarak yazmıştım ıeyho singapurda yeni yatırım la alakalı bir acıklama bekliyordum gelmedi halen şirket baskı altında ama sonlarına geldi teknik olarak YTD

Sayfa 265/1043 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •