Sayfa 162/1043 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam OZGYO nun sırası zamanı gelmedi mi?
    ozgyo her an patlamaya hazır bomba gibi perşembe itibari ile sıkışmanın son günüydü yarın bir tarafa kıracak izlicez görücez YTD

2.  Alıntı Originally Posted by olli61 Yazıyı Oku
    celik çomak hocam doğtaş ve yataş beklendiniz nedir. yorumlar mısın. teşekkür
    YATAŞ YORUMLAMIŞTIM DOĞTAŞ HAFTA SONU BAKARIM TEKRAR GÜNCELLERİM her ikisini

3.  Alıntı Originally Posted by Keklik Yazıyı Oku
    Fonet,aksen,kardemird elimdeki hisseler..Bilişim konusunda fonet,enerji konusunda aksen,sanayide kardemird orta vadeli hisselerim.y.t.d.
    Aynı portföye devam..y.t.d.

4. Hocam TKFEN stop seviyesini kırdı akşam kapanışa yakın 13.23 altı işlem görüyorsa stop olalım mı?

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    rheag için geriye dönük bilgi paylaştım ostim sanayi bakanı tarafından ziyeret edildi ve argey çalışmaları acısından ankarada çeşitli faaliyetlerde devlet tarfından desteklenecek YTD
    Teşekkür ederim.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam TKFEN stop seviyesini kırdı akşam kapanışa yakın 13.23 altı işlem görüyorsa stop olalım mı?
    Ayı tuzağı olabilir Saat beşe kadar 5 buçuğa kadar izlemek lazım Eğer şu an çok ihtiyacınız yoksa beklemenizi tavsiye ediyorum. Ytd

7. Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Zor günler geçirdim doğru artık bu borsadaki küçük mevlayi yatırım amaçlı değerlendirmeye çalışıyorum. Ama belki de Yaradan kısmetimizi dar kılmış olabilir. Zorunlu olarak sabredelim artık. İnşallah ileriki zamanda yardımlarınızı bekliyoruz hocam. Bize bilginizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Arasıra bizi bilginizle yönlendirmenizi rica ediyorum.

8. Hocam musait zamanınızda METUR-DMSAS bakarmısınız teşekkür ederim

Sayfa 162/1043 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •