Sayfa 406/1043 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Teşekkür ederim, Turgutlu da atıl duran çok geniş bir fabrika arsası var şehir içinde kalmış imar düzeltmesi yapılacaktır, Bu hisse dediğiniz gibi belli bir değerin üzerinde hareketli olabilir.

2. Eski borsacı aranızda 🙋*♂️

Arkadaşlar merhaba,özlediğim hissenet sayfalarına yeniden dönmenin mutluluğunu ilk sizinle paylaşmak istedim (inceldim en güzel paylaşımları burada gördüm)bende inceleyip takip ettigim hisseleri sizinle samimi bir şekilde paylaşmak ve fikrinizi almak isterim müsade ederseniz.

3. Sn çelik hocam merhaba.
    Carrefoursa bakabilir misiniz?
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    piyasalar toparlnmaya calışıyor 2 ay boyunca yukarı yönlü hareketler olmalı korana 2 ci dalga olacağını sanmıyorum 2 perde olur belki bilmece gibi oldu
    .

4.  Alıntı Originally Posted by Mancınık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,özlediğim hissenet sayfalarına yeniden dönmenin mutluluğunu ilk sizinle paylaşmak istedim (inceldim en güzel paylaşımları burada gördüm)bende inceleyip takip ettigim hisseleri sizinle samimi bir şekilde paylaşmak ve fikrinizi almak isterim müsade ederseniz.
    Hoşgeldiniz. Hayırlı Olsun.

5. Hoş bulduk,çok teşekkür ederim.

6. Hislerimdeki hisselerim

Hepsinden takip amaçlı çok çok az alıp,düşmesi için bekleyip ,almak istedigim ALKA,KNFRT,GOZDE,KOZAA,KAREL,GEDZA hisselerinden birde DOHOL var,hangileri sizce daha cazip gözüküyor,en çok hangisi ilerisi icin ümit vaadediyor,paylaşırsanız sevinirim.

7. Takip listem
    tukaş
    euyo
    tuclk
    seykm
    btcim
    glbmd

8.  Alıntı Originally Posted by Mancınık Yazıyı Oku
    hoşgeldiniz sizleri aramızdan görmekten cok mutlu olduk ..değerli fikirleriniz ve paylaşımlrınızı bekliyorum teşekkürler

Sayfa 406/1043 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •