Sayfa 429/1043 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Gedik,orta vadede yatırım bankası ve girişim hizmetleri şirketi kuracak bu yüzden takip edilebilir
    Alka,yatırımlarını tamamlayan şirket önümüzdeki bilançolarda sert hareketler yapabilir.
    Yunsa,grup elinde istedigi yere götürebilir
    Knfrt,almanlar aldıktan sonra sürekli cirosunu artıran bir şirket takip edilebilir
    Karel,2021 in kağıdı olabilir

Yatırım tavsiyesi değildir.Sende araştır öyle karar ver.

2.  Alıntı Originally Posted by mancınık Yazıyı Oku
    gedik,orta vadede yatırım bankası ve girişim hizmetleri şirketi kuracak bu yüzden takip edilebilir
    alka,yatırımlarını tamamlayan şirket önümüzdeki bilançolarda sert hareketler yapabilir.
    Yunsa,grup elinde istedigi yere götürebilir
    knfrt,almanlar aldıktan sonra sürekli cirosunu artıran bir şirket takip edilebilir
    karel,2021 in kağıdı olabilir

yatırım tavsiyesi değildir.sende araştır öyle karar ver.
    eyvallah kardesim

3.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Üstadın yazıdığı VAKKO tekniği gayet güzel bir hisse 5.24 eşikte kapatmış 6 ya kadar yolu var.
    VAKKO için tam 12 den isabet bundan sonra ki hedef sizce ne olabilir. yoksa bu kadar yeter mi?

4. Selamun aleykum cümleten
    Çelik hocam öncesinde rheag ve dün sanko paylaşımlarınız oldu bugün ikisi de hareketli idi dikkatimi çekti.Sanko için yıl sonuna kadar dediniz rheag merak ediyorum hocam alıp ne kadar süre beklemek lazım.Ben kısadan ziyade orta ve uzun vade kağıt düşünüyorum?Teşekkürler.

5. Üstad tebrikler İTTFH dediğiniz gibi

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    VAKKO için tam 12 den isabet bundan sonra ki hedef sizce ne olabilir. yoksa bu kadar yeter mi?
    Bir tavan daha olabilir 6.60 teknikte mümkün. karar sizin. Üstad yazmış idi

7. Sanko tavandan fena döndü.. gidişat ne olur acaba?

8. Hocam bu ıttfh 3,66 yıgeçti nerden geri döner yoksa burdan arkasına bakmadan gidermi

Sayfa 429/1043 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •