Sayfa 788/1043 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Cümleten iyi geceler kazançlı bir hafta olması dileğiyle

2.  Alıntı Originally Posted by aziz demirci Yazıyı Oku
    tesekkür ederim hocam rhgea hedef kactır hocam istikrarsız gidiyor sanki devam edelimmi
    dökme hareketleri hedefimiz yüksek en az 2 dolar en fazla 5 dolar ytd iyi geceler

3. tşk hocam cok tesekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    cok güzel katkılarınız var sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim esra hanım çalışmalarınızı beğeniyorum hakan .mebes sizlerede teşekkürler
    Kendi adıma sizin bir öğrenciniz olarak şükranlarımı sunuyorum. Gündüzleri eski_Prof hocamızın sayfasına da uğruyorum. Ordada dile getirdim hisse net ÇELİK ÇOMAK, ESKI_PROF, ve DENİZKİRAZ42 hocalarımız sayesinde ayakta. Bunlarda gitse biz ky dostu temiz yürekli hocaları nerde bulacağız. İyi insanların kıymetini zamanında hakkıyla vermek gerek. Sizlere şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız. İyi geceler cümleten. ..

5. Beb o tur kagitlar almiyorum sahsen. Borsada yatirim yapan insanlarin da yipten haberinin olmayacagini dusunemiyorum. Eger öyleyse zaten yapacak birsey yok.
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    yakın izleme pazarındaki şirketlerin tamamının mali durumları -bazı istinalar dışında- kötü olduğu için uzaktan bakmakta hatta bakmamakta fayda var. Elinde bu şirketlerin hisseleri olan ve genelde patronla anlaşan spekler türlü türlü oyunlarla yatırımcıların ilgisini çekmeye çalışırlar..daha geçen haftalarda egeli şirketlerini borsadan attılar.. üstelik şirket o gün tavan fiyattan kapanmıştı.. burada trene binenler son vagonda olduklarını anlamamışlardır bile. tam tersi portföylerini ertesi günde %10 tavandan artıracaklarının hayali kuruyorlardı.

risk almaya evet ama körü körüne aşırı kazanma hırsıyla bu pazarda risk alınmaz..Alanda sonuçlarına katlanmak zorundadır. diğer forumda geziyorum bakıyorum millet ağlaşıyor..eee kardeşim SPK sana daha ne yapsın? Şirket iflas durumuna gelince son şans son durak olarak o şirketi yakın izleme pazarına alır.Şirket finansal durumunu düzeltir yani bir ihtimal paçayı kurtarırsa oradan çıkar kurtulur yoksa yolun sonu genellikle iflastır..

bakmak isteyenler için link:

https://www.kap.org.tr/tr/Pazarlar

6. Çok teşekkür ederim Sn hocam haftamız bereketli olsun inşallah

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ısyat.uşak,cemas
    ozbal.gsray.zoren
    tektu.alkım.adese
    ozkgy.cusan.petkm
    odas.rheag.karsn.. Olarak kapatıyorum sıralamamı herkese boll kazançlar dilerim
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    normalde sistem bu 2 hisseyi verdi lakin cok kabarıyor liste o yüzden yazmadım
    Teşekkürler kardeşim hayırlı sabahlar

8. Başlık gerçekten harika- paylaşımlar için çok teşekkürler-elinize emeğinize sağlık.
    Sn Çelik Aefes bir ara aylık hisselere de girmişti sanırım-geçen hafta biraz hareketlendi- görüşleriniz nedir?

Sayfa 788/1043 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •