Sayfa 539/1043 İlkİlk ... 394394895295375385395405415495896391039 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. biraz ders çalışın arkadaşlar AYEN...YATAS...AKFGY DERS HİSSELERİNİZ OLSUN BU HİSSELERDE NELER GÖRDÜĞÜNÜZÜ HEDEFLERİNİ NERELERE GİDECEĞİNİ NERELERE DÜŞECEĞİNİ ARAŞTIRIN YAZIN KOLAY GELSİN

2. Parsn,gecen hafta 24 ten 21 e kadar yatirim finans mal bastı patron satışları dediler,, zira gitmesi muhtemel kagitlarda bu tip çok sık görülür,ben orta,uzun vade için ısrarla toplamaya çalışıyorum zira şirketin gelecek beklentileri çok çok iyi.
    Golts,çimento sektörünün ucuz hissesi oldugunu düşünüyorum
    Alka, yatırımlık kağıt,bilanco beklentili
    Erbos,bedelsiz potansiyeli ve gaz borusu üretimi ( biraz aşağıdan alımı için beklenebilir)

Bunlar sesli düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir,araştır incele

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    biraz ders çalışın arkadaşlar ayen...yatas...akfgy ders hisseleriniz olsun bu hisselerde neler gördüğünüzü hedeflerini nerelere gideceğini nerelere düşeceğini araştırın yazın kolay gelsin
    yatas ilk önce 9,55 ı kırmalı sonra 9,83 ve 10,70 dirençleri var.10,70 çanağı tamamlar.üzerindede %1,618(15,37) fibo değerini hedefler
    ayen de çanağı kapatmaya çalışıyor.0,618 fiboyu geri almış ve şimdide yukrı doğru yoluna devam ediyor.önünde fibo 0,786(8,89) 0,886(9,83) ve 1,00(10,89 )direnç seviyeleri var.
    AkfEN ,4,15 ÜZERİ KAPANMIŞ ÖNÜNDE 4,60 DİRENCİ VAR üstünde kalıcılık olursa 8 lere kadar yolu olur .RSI GÜNLÜKTE 78 VE BURALARDAN DÜZELTME GELEBİLİR.benim anladığım bu.

Hocam dersin bir parçası olarak değerlendirmeniz için, günlükte grafikleri hoşuma giden tıre/ ısfın/oyakc/otkar/ozak/rhea sizce doğru bakmışmıyım.
    Saygılar sunuyorum.
    Son düzenleme : esma; 03-10-2020 saat: 14:05.

4. Ozgyo 2.15 te , Polho ise 3.24 te beton dan oluşan bariyer koymuşlar. Dirençler çok sert bir türlü kırılamadı. Bu hafta kırılır mi !! Çok beklettiler . Büyük ihtimal kırılır diye düşünüyorum...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    İyi araştırmalar yapman lazım görmen için burce 299 TL gördüm daha önce buda şimdi görünmeyebilir ..
    ben burce içinde iyi araştırdım: hem düzeltilmiş hem de düzeltilmemiş(yani bölünmelerin dikkate alındığı ve alınmadığı dahil) 04.08.2020 de zirve fiyatı 34,46 TL gördüm. 35 TL bile hiçbirzaman görünmemiş.

rheag ise ancak düzeltilmemiş fiyatlarla 29.03.2010 trh.nde 97 TL görmüş.yani yeni fiyatlarla 5,78 TL görülmüş. Bu durumda rheag için geçmiş tarihte en fazla 6 TL leri görmüş demek gerekir.
    (araştırmak isteyen biri yanlışlık var diyorsa açar grafikleri bakıp yazabilir biz de görürüz.)

Bir şirket misal %400 bedelsiz sermaye artırmadan önce zirvede olsun ve fiyatı 50 TL ise ve sonrasında 5 e bölünüp 10 TL ye düşüyor ancak yatırımcının da elindeki lotlar artıyor ise bu hissenin fiyatını geçmişle karşılaştırırken sürekli 5 e bölmek gerekir. zirvesi 50 tl yerine 50/5=10 tl demek gerekir. eskinin 40 TL sı şimdinin 40/5=8 TL ye denk gelir gibi..

6. Önümüzdeki günlerde beklentisi olan , Polho, AEFES, tskb , pagyo için arkadaşlar ne düşünüyorsunuz. Bu konuda yorumlar almak istiyorum. Diğer incelenebilecek kağıtlar varsa lütfen yazın. Olumlu ve olumsuz taraflarını incelemiş oluruz ...

7. Sn Cennetyolu senkron çok çok az bir lot aldim . Yani beni etkileyecek rakam değil. Kazanırsam elektrik faturasını yatırırım. Kaybedersem elektrik faturasını otomatik ödemeden düşer...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sekron .dirit. balat.mmcas .bascm.gibi hisselerden azar azar alınmalı bu hisseler çöp statüsünde görülür.. ama marjları yüksektir balat buraya yazdığımda sermaye arttıracağından haberim yoktu sistem verdi bende paylaştım incelemedim anlamına gelmez grafiği açtım 209 tl den şelale düşüşü yapmış 0.23 kuruşa kadar 0.23 kuruştan verseydi sistem yine alırmıydım alırdım o zamanlar bu kadar geliştirmemiştim alt yapısını oluşturuyordum
    birçok yeni yatırımcı bu hisselere zamanında gözükapalı girip ciddi zararlar etmiştir eminim. ancak spekülatif hisse olduklarının bilinciyle portföyün gitse de hiç can acıtmayacak kısmıyla macera amacıyla girilebilir bu kağıtlara.

Sayfa 539/1043 İlkİlk ... 394394895295375385395405415495896391039 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •