Sayfa 191/996 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Hayatımda şu "Troll" lafına güldüğüm kadar başka bir şeye gülmedim,doğruyu söylersin hemen troll olursun.........bir kendileri troll değildir.......
    Doğru dediğin şey sana göre doğru. Çünkü siyaset pozitif bilim değildir. Yani 2x2=4 değildir siyasette.

A partisini savunan biri sadece A partisini ve kendini haklı görür.

B partisini savunan kişi B partisini doğru ve haklı görür.

Mesela TL nin sürekli devalüe olduğu ülkede "ben hep 50 liralık benzin alıyorum" der. Düzenli ve sürekli fakirleştiğini görmek istemez.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Güle güle sn iki gözüm , başka nickle de gelmenize izin vermeyeceğim , siz dalga geciyorsunuz bizimle ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Güle güle sn iki gözüm , başka nickle de gelmenize izin vermeyeceğim , siz dalga geciyorsunuz bizimle ..
    Başka bir mail adresi ve başka bir IP’den giriş yaparsa da tespit edebiliyor musunuz?
    Teknoloji bilgim çok iyi olmadığı için soruyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Hayatımda şu "Troll" lafına güldüğüm kadar başka bir şeye gülmedim,doğruyu söylersin hemen troll olursun.........bir kendileri troll değildir.......
    Istersen siyaset yazma artik.

Yoksa uzun bir tatile cikip Muslum Gurses dinleyip, bol bol guleceksin.

5. Günaydın arkadaşlar. EWI (Elliott wave international) değerli metaller ve kurlar için ücretsiz hafta yapmış. Ücretsiz olarak girip güncel sayım ve tahminlerini görebilirsiniz.

Ben özellikle borsa endeksleri konusunda bir çok sayımlarını sorunlu bulsam bile göz atmakta fayda olabilir. Son haftalarda çok popüler olan altın, gümüş gibi emtialar için spektaküler tahminleri var.

Ana sayfaya giriş yapınca hemen freeweek yazan yere tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Yalnız mail adresinizle ücretsiz üyelik oluşturmanız gerekiyor.

https://www.elliottwave.com/

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Istersen siyaset yazma artik.

Yoksa uzun bir tatile cikip Muslum Gurses dinleyip, bol bol guleceksin.
    Buda buranın değnekcisi aba altında sopa gösteriyor..
    Siyasetin alasını yaparlar kendilerinden biri değilsen troll ilan ederler ..
    Devekuşu misali..

7.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Buda buranın değnekcisi aba altında sopa gösteriyor..
    Siyasetin alasını yaparlar kendilerinden biri değilsen troll ilan ederler ..
    Devekuşu misali..
    Adam ulkenin berbat halini yaziyor ne siyaseti
    7.40 bu nedir var mi yorumun ????

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 191/996 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •