Sayfa 48/98 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 377 - 384 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Tavanda kaç lotla kapanış yaptı arkadaşlar.
    Hocam bu soruyu hakikaten isteyerek-bilerek mi soruyorsunuz? Bakın sadece 3 mesaj yukarıda kopyalamışız. Gün sonu tahta yazısının altındaki linke tıklamanız yeterli.

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Tavanda kaç lotla kapanış yaptı arkadaşlar.
    Armut pisecek, agziniza dusecek, sizin yerinize siz yorulmayin diye isterseniz biriside cignesin?

Bu kadar bedavaci belesci olmayin ya. Adam hergun sizin gibi okumayan belesciler icin linkler yayinliyor. Ona bile bakmaya acizsiniz. Diyecek bisey bulamiyorum artik bu sorulara.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

3. Bence patron akıllı olmaktan ziyade şark kurnazı bir adam. Evet 1 yıl içinde istediği fiyattan satar ama buda onun niyetini belli eder. Kurumsal olacagiz diye yola çıkacaksin sonra buna kurumsallık diyeceksin.

Böyle manav, nalbur ve bakkal dükkanları halka açılırsa ileride çok canlar yanar.
     Alıntı Originally Posted by ontix Yazıyı Oku
    Patron akıllı adam. Tavanda 20 milyon varken ben nasıl satmıyorsam o da satmaz. Helal olsun adama.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Patronun mal satması şu an çok mantıklı değil ki her tavan adama milyonlaara giden yol açıyor brnce patron salı günü mal satar
    Son hadde kadar bekliyecektir ky önce verip panik ile satış yapacaktır
    Çok uyanık bir patron gibi geldi
    Yukarda yazdiklarimdan yanılma payım yüksek olma olasigi vardır
    Lütfen dikkate almayiniz

5. Ben yazayım tavanda 22135410 lot 620 fiyat
    19766 lot 619 fiyat
    96 lot 611 fiyat

6.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Hocam bu soruyu hakikaten isteyerek-bilerek mi soruyorsunuz? Bakın sadece 3 mesaj yukarıda kopyalamışız. Gün sonu tahta yazısının altındaki linke tıklamanız yeterli.
    Grafikten anlamadığım için sordum ancak buldum lot sayısını grafikten bakarak ama sizin gibi anlayışlı insan yok, bak insan gibi sormuşsunuz teşekkür ederim. Başkaları gibi beleşçi yorumunu yapmamışsınız.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7. Patron neden satmasını istiyorsunuz ki..ben şahsen istmeiuorim...patronun sattığıni alan tahtaya baskı kurqcak ..ertesi gün karla.verip...satmasin ki.tavanlar devam etsin...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Patron neden satmasını istiyorsunuz ki..ben şahsen istmeiuorim...patronun sattığıni alan tahtaya baskı kurqcak ..ertesi gün karla.verip...satmasin ki.tavanlar devam etsin...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen katılıyorum patron satışından sonra dengeler çok değişiyor.

Sayfa 48/98 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •