Sayfa 56/252 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. Uufuk Hocam hayırlı günler,bolinger bandının orta çizgisini yukarı ya da aşağı kestiği zamanda sinyal alabiliyomuyuz?

Alıntı Originally Posted by donjuan Yazıyı Oku
    Uufuk Hocam hayırlı günler,bolinger bandının orta çizgisini yukarı ya da aşağı kestiği zamanda sinyal alabiliyomuyuz?
     Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    .......................

Birbirinin aynı sorular bir anlam veremedim....
    Beş mesajınız var,beşi de bu topikde ,sabır testimi acaba????
    Bu soruma cevap vermeden,aynen devam ediyorsun....
    Altıncısı...
    Ya sabır...
    Yaylan başka kapıya...
    ....................

3. Uufuk Hocam yok ikide bir kafamda başka sorular oluşuyor hepsi aynı anda aklıma gelmio e senden başka da yardımcı olan kimse yok sağolasın Neyse yinede bukadar soruma yardımcı oldun teşekkür ederim zahmet verdim sanada....

Alıntı Originally Posted by donjuan Yazıyı Oku
    Uufuk Hocam yok ikide bir kafamda başka sorular oluşuyor hepsi aynı anda aklıma gelmio e senden başka da yardımcı olan kimse yok sağolasın Neyse yinede bukadar soruma yardımcı oldun teşekkür ederim zahmet verdim sanada....
    Kardeş soruların cevabıda kardeşdir..
    Soru bankalarında da aynı metodla binlerce soru oluşturulur,birinin çözümünü ögrenmek yeterlidir...
    Benim soruma da cevap gelmeyince,kafamda ?????????? oluşuyor....
    Kolay gelsin,başarılar....

5. özel yazilim 3 indikatörü

bu indikatörde hangi indikatör olabilir icerisinde sizce! MDI PDI ATR RSI KAI
    O kadar denedim yok yok yok omuyor....
    Mavilime ait bir formülllle yazilmis bir gösterge ama cok harika goldencross death buluyor.

6. özel yazılım 3 indikatörü diye bir indikatör yok. Birilerinin yazdığı bir indikatör varsa ve içeriğini söylemiyorsa uufuk hocam dahil olmak kimse grafiğe bakarak bunun içinde şu indikatörler var. Buna benzer dalga çizimlerini ancak bu indikatör çizer diyemez.( Haa hareketli ortalamalarda birşeyler söylenebilir). Bu işin 1. tarafıydı. 2. tarafa gelelim. Biri size birsey gösteriyor, sizin deyiminizle "golden cross, death zone"lar muhteşemse bu "repaint" dir. Öyle bir muhteşemlik yok. Ayrıca yukarıda saydığınız son 3 indikatörün herbiriyle ayrı ayrı güzel sistem oluşturmak mümkündür. 2 sini seçerek yeni bir sistem oluşturmakta mümkündür. O indikatörleri yamamak istediğiniz grafiğe göre sistem test yapıp, muhteşem bir giydirme yapıp, bak sistemim ne kadar muhteşem sonuçlar veriyor deyip satmakda mümkündür. Mümkünat evreninde herşey mümkündür.

7.  Alıntı Originally Posted by mtasdelen Yazıyı Oku
    özel yazılım 3 indikatörü diye bir indikatör yok. Birilerinin yazdığı bir indikatör varsa ve içeriğini söylemiyorsa uufuk hocam dahil olmak kimse grafiğe bakarak bunun içinde şu indikatörler var. Buna benzer dalga çizimlerini ancak bu indikatör çizer diyemez.( Haa hareketli ortalamalarda birşeyler söylenebilir). Bu işin 1. tarafıydı. 2. tarafa gelelim. Biri size birsey gösteriyor, sizin deyiminizle "golden cross, death zone"lar muhteşemse bu "repaint" dir. Öyle bir muhteşemlik yok. Ayrıca yukarıda saydığınız son 3 indikatörün herbiriyle ayrı ayrı güzel sistem oluşturmak mümkündür. 2 sini seçerek yeni bir sistem oluşturmakta mümkündür. O indikatörleri yamamak istediğiniz grafiğe göre sistem test yapıp, muhteşem bir giydirme yapıp, bak sistemim ne kadar muhteşem sonuçlar veriyor deyip satmakda mümkündür. Mümkünat evreninde herşey mümkündür.
    Ben hareketli ortalama zaten demedim ki! RSI CCI ye benzeyen bir tür gösterge indikatörün sadece birini bulsam zaten üclüsünü dörtlüsünü yapmak basit.önemli olan birisi.

Alıntı Originally Posted by angara Yazıyı Oku

bu indikatörde hangi indikatör olabilir icerisinde sizce!
    Dostum,formulunu paylaşmak istemeyenler ve deşifre edilmesini istemeyenler,grafigi tam olarak paylaşmazlar..
    Sadece indikator penceresinin bir kısmını yayımlarlar bu bir önlemdir..
    Çünkü grafige bakaan kişi için,zaman,frame bilgisi(1dk_hafta??),OHLC,indikatorun degeri,senet bilgisi,başka bir senetdeki duruşu soruları cevapsız kalır..
    İndikator mantıgını cözmedeki bu eksik bilgiler yanında,yazanın kurgusu da cabasıdır...
    Ortalamaların (sma,ema,w,ww,zero,tri,time) aynı peryotdaki degerlerinin aritmetik ortalaması alınmışsa....
    TKE gibi 7_8 indikatorun ortalaması alınmışsa...
    A indikatoru B indikatore göre şu haldeyse(cross,>,<,=) şunu göster demişse...

Komşunun tavugunu bırak,kendi çivçivine bak...

Sayfa 56/252 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •