Sayfa 479/1001 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: Viop - XXIV

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hepten bırakmak lazım bu işlerde kazanılan para bi şekilde senden çıkıyor olmalı.
    Kızım 10 yaşında ve sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyordu,biz farkedemedik tesedüfen skolyoz olduğunu yeni öğrendim. iki gündür gitmedik doktor kalmadı hepside ameliyat diyor. moral sıfır şu anki ruh halim tabana yapıştım o derece yani
    sülalede varmı irsi mi?

yada duruşunda bir sıkıntı oldu mu hiç? dikkatini çeken yani

çok asabi yada heyecanlımı? ( sinirsel olabilir )

ya da enfeksiyon da olabilir mi?

doktor nedeni ne ne dedi?

Hepten bırakmak lazım bu işlerde kazanılan para bi şekilde senden çıkıyor olmalı.
    Kızım 10 yaşında ve sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyordu,biz farkedemedik tesedüfen skolyoz olduğunu yeni öğrendim. iki gündür gitmedik doktor kalmadı hepside ameliyat diyor. moral sıfır şu anki ruh halim tabana yapıştım o derece yani
    Watsu ve diğer havuz terapi fayda sağlar cok gecmiş olsun

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

Hafif düzeyde eğrilik: 20 dereceden az olan eğriliklerdir. 10 derece altındaki eğrilikler spinal asimetri olarak adlandırılır. Eğriliğin skolyoz olarak tanımlanması için 10 derecenin üstünde olması gerekir. Hafif eğriliklerde tedavi gereksinimi yoktur; fakat ilerleme olup olmadığını tespit etmek için belirli aralıklarla takip gerektirir.
    Orta derecede eğrilik: Skolyoz derecesi 20 ile 40 derece arasındadır. Genellikle ergenlik döneminde tespit edilir. Tedavide korse ve fizik tedavi uygulamaları yapılır.
    Şiddetli eğrilik: Omurgadaki eğrilik 40 derecenin üzerindedir.

Genellikle birçok insan herhangi bir tedaviye ihtiyaç duymaz ve sadece az sayıda hastanın ameliyat olması gereklidir.

https://www.medikalakademi.com.tr/sk...0de%C4%9Fildir.

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sayın Bozkurt bu konuda dünyanın sayılı doktorlarından birisi olan Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu'nu araştırmanızı öneririm, eğer ameliyat derlerse maddi olarak yüklü bir meblağ tutabilir, yine de araştırmakta fayda var, zaten internette okuyacağınız yorumlar size az çok fikir verecektir, geçmiş olsun.

5. Sayın Bozkurt
    Çok geçmiş olsun
    Acil şifa diliyorum
    Çözülecek canı gönülden inanıyorum...

Geçmiş olsun reis. Mevlam acil şifalar versin.

Çok geşmiş olsun. Moralinizi yüksek tutun çocuğa yansıtmayın.

Türkiye'nin en iyisidir.

https://www.florence.com.tr/prof-dr-azmi-hamzaoglu
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

neden oluşmuş.
    ameliyatta ne yapacaklar.
    ameliyat şartmı.
    bu sorulara cevap bulmadan ameliyat olmayın.
    bizde doktorlar hemen ameliyat diyorlar herşeye.

bende donuk omuz vardı.
    ilk gittiğim doktor ameliyat şart dedi.hiçbir şekilde geçmez.
    başka doktora gittim.fizik tedaviyle 3 ayda tamamen normale döndü

Sayfa 479/1001 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •