Sayfa 17/294 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2351 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Başka sahiller de varız zaten bntas gibi bunun gibi nerde ucuz hisse var ben oradayım. Taki ederini bulana dek ama sen geldinya eski filmler sahneye çıkar yine
     Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    yaz kış burdalarmış, kapıkulumusunuz, çıkın biraz hava alın, başka sahillerde nefes alırsınız.. foruma bir katkınız yok,kuru gürültüden başka...

ytd değildir

ytd değildir
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

2. flim, mlim bilmem, faydalı yorum yapan var,kambur olan var hepsi bu, teknik bir hareket oldu ilk buna bakarım.. birkaç gün önce yazdıklarımda da sammiyim, pramitt flim çevirmiş olabilir mi benim hazz etmediğim aracı kurumlar vardır..

ytd değildir

3. Windows tekrar söylüyorum senin yazdıklarının neredeyse aynısını ben de düşünüyorum ve onaylıyorum fakat psdtc de ben beklerken nasibimi milletin kafasını karıştırdın ben satmadım orası ayrı konu sonra füzeledi psdtc şükür nasiblendik, sonra burda zirvedeyken haber vb dedin verdiler milletin eline onun için kuşkularım var

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4. milletin eline verenler genelde forumda sürekli insanların aklını karıstıranlar oluyor,ben düz bir adamım,alavare,talevare tarzım değil..bu foruma başka hisse yazanlara sormak lazım...

ytd değildir

5. şu anda somut bir gelişmeye dayalı bir hareket olmadı, teknik bir hareket diyelim buna.. düzeltmesi de olabilir, tavan yapamadığına göre bugünkü oyun piramitin alevlendirmesi ile sanırım...

ytd değildir

6. Hareket teknik olduğunda satamayanlar günah keçisi arıyorlar bu doğru değil, forumda bu tarz şeyleri windowsup'a yıkmak isteyen nezaketsiz kendini bilmez yorumlar oluyor bu beni üzüyor.. hatta uğursuz yorumlar var, aynen onlara iade ediyorum..

ytd değildir

7. 24 .08 de buna benzer bir hareket olmuştu o daha acımasız olmuştu.. 15.85 i görmüştu ve 14.71 kapatmıştı..

ytd değildir

Hedefler belli...tekrarlamıyorum...suç işliyormuşum...sonra gitmez...suçlu oluruz...
    piramit zarar yazdı diyorlarda..
    yoo...ben göremedim..
    hem kendisi hemde kullandığı aracı kurumlara baktımda ben zarar yazdığını göremedim...
    Ayrıca ziraatin önündeki yabani otları bir bir ayıklamaya çalıştı...birde tahtayı havalandırdı..bi baktı kim nasıl ..nerede diye...
    İyimi oldu..oldu...bence grafik olarakta lazım dı bu hareket...
    15.00 lerde sonuçta şu an...

Bu ziraat yorgun olan malların dinlenme tesisi gibi...biraz dinlendirip ..sahibine teslim ediyor malları...sahibi de biraz nefesleniyor bu ara...

Fon çıkmış malı takasta görünmüyor..daha dığrusu ben göremedim..görevini yaptı..çıkıncada malları teknik olarak hareket yaptı...
    Kim ayarlamışsa iyi ayarlamış...
    Fon bu...para kazanırsa olmaz...onların marjları belli..yok öyle kazancı paylaşma..

Dur daha şu borsaya yeni giren 400 bin yatırımcının tam silkelemesini yapmadılar..ürkütmüyorlar...ayarını yapıyorlar... yapsınlarki..yeni girenler taze paralar getirsin...hissettirmede üfüre üfüre....

Herşey oluruna...hayırlı olacak inşallah..

Sayfa 17/294 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •