Sayfa 277/294 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon
Arama sonucu : 2351 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Eskiden bu konularda 319
    Ve Denet çok açıklayıcı bilgiler
    Verirdi şimdi tek satır yazmiyorlar
    Neden acaba

2. Çok dan gittiler.

3.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Sayın palamut
    Arsanın bulunduğu bölgede fiyatlar
    Ne alemde bir degerlemeye giderse kaçtan degerleme yapar
    Bana sorulmadı ama piyasa fiyatlarına değinmeden geçemeyeceğim. Sarı sayfalarda bulunan birkaç ilanda m2 fiyatları 120-140 bin TL seviyelerinde. Tabi bunlar yerleşim içinde imarlı arsalar.
    Ateks arazisi bu fiyatların yarı parası etse 3 milyar TL yapar. Şirketin bist teki toplam ederi bu zaten. Kedi buradaysa ciğer nerede misali.

4.  Alıntı Originally Posted by Bekleyen derviş Yazıyı Oku
    Bana sorulmadı ama piyasa fiyatlarına değinmeden geçemeyeceğim. Sarı sayfalarda bulunan birkaç ilanda m2 fiyatları 120-140 bin TL seviyelerinde. Tabi bunlar yerleşim içinde imarlı arsalar.
    Ateks arazisi bu fiyatların yarı parası etse 3 milyar TL yapar. Şirketin bist teki toplam ederi bu zaten. Kedi buradaysa ciğer nerede misali.
    O bölgedeki ilanlara ben de inanamadım..Ancak enflasyonist ortamda bu bölgenin fiyat anlamında yerinde saymasını beklemek de hayal zaten..önceki senelerde İbb nin kamulaştırmaktan vazgeçip , arsa üzerindeki şerhi kaldırması bu arsanın önünü açmış oldu..Bölgedeki konut projelerine verilen emsal uygulama yasal olarak Akın'a da verilmek zorunda..yasa bu şekilde ..Ortakların hisse devrederek kurdukları "yatırım şirketi" konu mankeni olsun diye kurulmamıştır herhalde..Şirket o kadar sessiz, o kadar ketum ki hiç bir bilgi sızdırmadan bu günlere kadar geldi..Ama bu durum birilerinin dikkatini çekmiş bence...artık mızrak çuvalda saklanmıyor dostlar..kesinlikle ytd..

5. 10 senedir şu kağıdın sahipleri yatırımcısını
    Sevindirecek bir tane adam gibi kap atmadı

6. Kozal % 2000 bedelsiz yapmış
    Ateks kıskanırmi acaba

7.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    10 senedir şu kağıdın sahipleri yatırımcısını
    Sevindirecek bir tane adam gibi kap atmadı
    Gönderilen kap ların çoğu" devre kesici " haberleri...Kap a gönderecek hiç mi firma haberin yok be adam... 20 yıldır sermaye artışı yapmamışsın daha ne olsun...ytd..

8. bu işlem hacmi nedir allah aşkına .. �� ..

Sayfa 277/294 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •