Sayfa 30/87 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 233 - 240 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Ben bu yapıdan beklenti olarak varlık fonuna nakit sağlayacak yıllık yüksek temettü, yüksek büyüme oranı ve karlılık. Sonrasında da ortam müsait olduğunda yabancıya blok hisse satışı olabilir diye hayal etmiştim.
    Lansmanda dabu dediklerimden hiçbirine değinmeyip siyasi şov yapmışlardı. Enazından temettü politkasından bile bahsedilseydi iyiydi.
    Üstüne dün ki açıklama da arpalığa dönüşecek yeni bir kamu şirketi oluşturur mu endişesi oluşturmadı desem yalan olur.
    Kendi adıma rekor karlı bilanço sonrası umutlanmıştım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. ...Atilla Benli bu açıklamayı TSB başkanı sıfatıyla yapmış.Tüm sigorta şirketlerini kapsayan hasar-teminat ve dosya toplamıdır bahsettiği.

TURSG adına verilmiş gibi algılanmış,bunun düzeltilmesi gerek.

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    . Sözde deprem bölgesinden 83 dosya ve 5 milyar TL tutarında hasar başvurusu olmuş.
    ...5 Milyar değil milyon olacak.

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Dün Atilla benli nin talihsiz bir açıklaması nedeniyle hisse düştü. Sözde deprem bölgesinden 83 dosya ve 5 milyar TL tutarında hasar başvurusu olmuş. Halka açık bir firmada gerçekleşmemiş bir durum üzerinden açıklama yapılmaz.
    Sözde deprem sonrası destek oluyoruz vb sempatik bir mesajdı ancak halka açık ve işlem gören bir sigorta firma firması için profesyonelliğe sığmayan bir açıklama. Şirketle ilgili bir durum var ise kap da özel durum açıklaması olarak detay verilmeli.
    Bu 83 dosya nedir, reasürans oranı nedir? Hasar oranı nedir? Gibi bir sürü anlamsız konu var.
    Milyonmuş bi daha baktım.
    O zaman bu yükselişe eşlik et be kardeşim.hepimizi kanser edecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...5 Milyar değil milyon olacak.
    Doğru milyonmuş. Twitter da da milyar anlaşılmış çok ilginç.
    5 milyon bu firma için hiç bir şeydir. Kaldı ki %60-70 i de reasürans edilmiştir

6. Spek alttan toplama derdinde diye düşünüyorum... Mahşerin 3lüsü bugün 2m alıştaydı... Dün satmış gibi görünüyordu ama sattığına da inanmıyorum... Yeri geldiğinde tacirleri ve global i de kullandığı fikrindeyim

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : Walkman; 04-11-2020 saat: 20:49.

7. Bende milyar biliyordum meğer milyonmus. Yav arkadaş 5 milyon nedir ki bu firma için. Hepsini tursg karsilasa ne olur, bi sonraki bilançoda 5 milyon az kar aciklasa ne olur. Tüm karın agrisi bumu yani.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Bende milyar biliyordum meğer milyonmus. Yav arkadaş 5 milyon nedir ki bu firma için. Hepsini tursg karsilasa ne olur, bi sonraki bilançoda 5 milyon az kar aciklasa ne olur. Tüm karın agrisi bumu yani.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hisse bizleri ne kadar üzmüşse artık milyonu bile milyar okuyoruz
    Borsanın en ucuz fk lı sigorta hissesiyiz

Sayfa 30/87 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •