Sayfa 22/108 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 169 - 176 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Global Yatırım Holding iştiraki Naturelgaz 2021'in ilk halka arz edilen enerji şirketi oluyor. Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) son gerçekleştirdiği toplantıda halka açılma için onay alan Naturelgaz, 8,50 TL fiyatla 25-26 Mart tarihlerinde talep toplanarak halka arz edilecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Allah bu kurumların belasını versin vatandaşın alacağı hisselere kendileri çörekleniyor

SPK bugunku olaydan sonra bıraz kafası calısıyorsa veya baskalarına peskes cekmıyorsa halka arzda orantısal dagıtım sıstemını bır daha uygulamaz.
    Dıyeceksınızkı neden O zaman acıklayayım
    Bugun dusmeyen hatta tavan yap tek hısse TRILC sebıde basıt. Halka arzda orantısal dagıtım oldugu ıcın bu hıssenın cogu hatta nerdeyse hepsi buyuk yatırımcılarda o yuzden panık yapıp satmadıkları gıbı bır tavan daha oturtular.Eger bu hısse esıt dagıtılsaydı bugun taban oldugu gıbı bu kadar tavan serısıde yapamazdı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    SPK bugunku olaydan sonra bıraz kafası calısıyorsa veya baskalarına peskes cekmıyorsa halka arzda orantısal dagıtım sıstemını bır daha uygulamaz.
    Dıyeceksınızkı neden O zaman acıklayayım
    Bugun dusmeyen hatta tavan yap tek hısse TRILC sebıde basıt. Halka arzda orantısal dagıtım oldugu ıcın bu hıssenın cogu hatta nerdeyse hepsi buyuk yatırımcılarda o yuzden panık yapıp satmadıkları gıbı bır tavan daha oturtular.Eger bu hısse esıt dagıtılsaydı bugun taban oldugu gıbı bu kadar tavan serısıde yapamazdı.
    Madem hisseye 12 tavan yaptırdı ve böle bir günde de oransal dağıtım yapıldığı için hisse düşmüyor... o zaman oransal dağıtım müthiş bir şey zaten. Sorun ky çok olduğu eşit dağıtım arzlar demek değil mi?
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Madem hisseye 12 tavan yaptırdı ve böle bir günde de oransal dağıtım yapıldığı için hisse düşmüyor... o zaman oransal dağıtım müthiş bir şey zaten. Sorun ky çok olduğu eşit dağıtım arzlar demek değil mi?
    aynen katılıyorum düz mantık. ben bugün çıktım ne olur ne olmaz diye tavan devam etti çok önemli değil 3000tl kar verdi Allah bereket versin

Alıntı Originally Posted by mutluozturk Yazıyı Oku
    aynen katılıyorum düz mantık. ben bugün çıktım ne olur ne olmaz diye tavan devam etti çok önemli değil 3000tl kar verdi Allah bereket versin
    Ne kadar (tl) talep yollandınız?

Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Ne kadar (tl) talep yollandınız?
    137 adet sattım ben

8. Ne güzel oldu bu piyasaya denk gelmesi kutman arzı... şimdi arasın bulsun yatırımcı.
    Geçen sene hile hurdayla geri çekmşti arzı. Ben dahil bi dünya insan mağdur olmuştu glyho da. Al şimdi tepe tepe kullan naturalgazını.

Sayfa 22/108 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •