Sayfa 223/253 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon
Arama sonucu : 2017 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1. trader ları oyundan çıkarıp yoluna devam edecek..

2. ''Genel müdür zafer atabeyin konuşmasından anladığım kadarıyla berg pipe ın şu anaki performansından memnunlar,en az borusan mammesman pipe us kadar bir performans gelse 72 milyon dolarlık net kar. Çeyreklik 130_140 milyon dolar bile gelebilir..ben büyük çap borulardaki ton başına 1800 dolardan Amerika’da satıldığıını biliyorum ,1 Yılmaz sonra 2,5â€â€3 milyar dolar ciro yüzde yirmiye yakın marj gelse yıllık 500 milyon dolarlık karlılık bile oluşabilme ihtimali var•• ben bu hissenin 1000 tl üzerini 2024 yılında göreceğini düşünüyorum''

Sayın kreon Siz bu yazıyı yazdığınız da hisse fiyatı 269,20 idi

''trader ları oyundan çıkarıp yoluna devam edecek..''

Dünkü yazınız zamanı 238 tl idi.

Şimdi 223. Siz ne zaman olumlu bir şeyler yazsanız hisse düşüyor. Tevafuk olsa gerek.

Neyse Hepimiz aynı gemideyiz. Herkese bol kazançlar. Y.T.D.

3. 219 aşşağı salmaaması lazım. Salarsa sıkıntılı olabilir. K.Y.T.D.

4. Çok saldı buralardan döner diye umut ediyoruz. kendi fikrim kimseyi bağlamaz.k.y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    ''Genel müdür zafer atabeyin konuşmasından anladığım kadarıyla berg pipe ın şu anaki performansından memnunlar,en az borusan mammesman pipe us kadar bir performans gelse 72 milyon dolarlık net kar. Çeyreklik 130_140 milyon dolar bile gelebilir..ben büyük çap borulardaki ton başına 1800 dolardan Amerika’da satıldığıını biliyorum ,1 Yılmaz sonra 2,5â€â€3 milyar dolar ciro yüzde yirmiye yakın marj gelse yıllık 500 milyon dolarlık karlılık bile oluşabilme ihtimali var•• ben bu hissenin 1000 tl üzerini 2024 yılında göreceğini düşünüyorum''

Sayın kreon Siz bu yazıyı yazdığınız da hisse fiyatı 269,20 idi

''trader ları oyundan çıkarıp yoluna devam edecek..''

Dünkü yazınız zamanı 238 tl idi.

Şimdi 223. Siz ne zaman olumlu bir şeyler yazsanız hisse düşüyor. Tevafuk olsa gerek.

Neyse Hepimiz aynı gemideyiz. Herkese bol kazançlar. Y.T.D.
    son zamanlarda bu hisse de yazı yazan birisi değilim 100 lerden beri yazıyorum,yalnız tahtanın yüksek hacimli olmasına rağmen sığ olduğunu düşünüyorum.Alt kademelerde alış yeterli olmazsa yerlere seriliyor..Tavan olduğunda da çabuk tavan oluyor.Düzeltmesini yaptıktan sonra yoluna devam edecektir kanaatindeyim..
    Zira benim bu hissede beklentim çok daha üst rakamlar..

6.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    son zamanlarda bu hisse de yazı yazan birisi değilim 100 lerden beri yazıyorum,yalnız tahtanın yüksek hacimli olmasına rağmen sığ olduğunu düşünüyorum.Alt kademelerde alış yeterli olmazsa yerlere seriliyor..Tavan olduğunda da çabuk tavan oluyor.Düzeltmesini yaptıktan sonra yoluna devam edecektir kanaatindeyim..
    Zira benim bu hissede beklentim çok daha üst rakamlar..
    Teşekkür ederim sayın kreon. Bende hissenin kral hisse olduğunu düşünüyorum. Onun için yatırım yaptık. Bol kazançlar. K.Y.T.D.

7. son 1 yılda 21 günlük hareketli ortalamadan her döndüğünde en az yüzde 50 prim yapmış..(kısa vadede)

8. genel müdür zafer beyin dediği gibi yılı 2 milyar dolar ciro ile kapatırsak 1.çeyrek marjlarına göre %18 net kar marjı ile çalışılmış.
    yıllık 360 milyon dolar kar ile kapatır.Bugünkü dolar kuruna göre 60 tl hsse başı kara denk gelir..(benim bakkal hesabım).

Sayfa 223/253 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •