Sayfa 151/1002 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kızılayda ağaç oldum bunun geleceği yok
    merkez bankasındakiler bile ablanın yüzü sözü hürmetine sabah 7.51 gösterip volatiliteyi artırdılar
    belki 7.50'leri görünce aç aç başlar verilen sözler yerine gelir zannetiler...!!

Yahu dün yine sert düşmüş, haber vermiyonuz hiç.

Bugün yeniden sertleşmiş mi oluyor, dolar gayme?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. ABD Başkanı Donald Trump'ın sözlerini değerlendiren Demokrat Partili Nancy Pelosi, düzenlediği basın toplantısında "Barışçıl bir geçiş süreci istiyoruz. Bu soruyu sormak zorunda kalmak bile çok üzücü" ifadesini kullandı. Pelosi, "Trump kaybederse barışçıl bir devir teslimini taahhüt etmeyi reddediyor. Sürpriz değil. Çünkü bilimi ve yönetimi küçümsüyor. Ancak Amerikan halkına güveniyorum ve Başkan Trump bundan kaçamayacak" dedi.

ABD'nin, Kuzey Kore ya da Suudi Arabistan olmadığını söyleyen Nancy Pelosi, "Kime hayranlık duyduğunu biliyoruz. Putin'e, Kim Jong'a, Erdoğan'a... Türkiye'de değilsiniz, Kuzey Kore'de değilsiniz. Rusya'da ve Suudi Arabistan'da da değilsiniz. Sayın Başkan Amerika Birleşik Devletleri'ndesiniz ve burası bir demokrasi ülkesidir. Neden ABD Anayasası'na göre ettiğiniz yemine bağlı kalmaya çalışmıyorsunuz?" şeklinde konuştu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,474
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yahu dün yine sert düşmüş, haber vermiyonuz hiç.

Bugün yeniden sertleşmiş mi oluyor, dolar gayme?
    .Neyse bizde gereğini yaptık silip süpürerek,zaten yapılan hareket silip süpürme hareketiydi,bakmayın siz yalama olmuşlara,havalara zıpladığına,en fazlada onlar toplamıştır,içeriye tek lokma döviz girmezse olacağı budur.

5. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ABD Başkanı Donald Trump'ı eleştirmek için "Türkiye'de değilsiniz" ifadesini kullanan ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'ye tepki gösterdi. Altun, "Pelosi'ye soruyorum: Askeri darbeler hariç, Türkiye'de en son ne zaman barışçıl olmayan bir iktidar değişimi yaşandı?" dedi

6. benim ekran bozuk sanırım.. düştü diye haber görüyorum, bu şey yükseliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,474
     Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    benim ekran bozuk sanırım.. düştü diye haber görüyorum, bu şey yükseliyor.
    7.65,düştüğü yerden 10 puan yükseldi.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    7.65,düştüğü yerden 10 puan yükseldi.
    2 kuruş artı makas 8 kuruş vergi

10 kuruşla 7.75 aslında

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 151/1002 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •