Sayfa 187/1002 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    şu saatten sonra kurtarır mı?
    Yapamazlar başka tedbirler alınır ama en az 500 baz puan arttırılmalı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    En az 500 baz puan faiz artışı yapılmalı ..
    Sn Medwig, sizi ilk kez haber aktarmak yerine (isyan içinde) yorum yaparken izledim.
    Duru çok vahim herhalde...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    En az 500 baz puan faiz artışı yapılmalı ..
    Önce tek adam rejiminden vaz geçilmeli.!!
    siyasettin el atamayacağı.!!
    Bağımsız şeffaf yargı reformu yapılmalı.!!
    Pansumanla sadece günü kurtarırlar.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Haaa... Bir de havaalanı kapanıp rezil olmayalım deye THY boş teyyare uçuruyor günde bir defa, onun yakıtı, uçak maliyeti, personelinin masrafları da kulliyen zarar...
    Uzak yerler için uçak rasyonel olabilir. 5 saatin altındaki yerlere trenle ulaşım daha doğru olacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Sn Medwig, sizi ilk kez haber aktarmak yerine (isyan içinde) yorum yaparken izledim.
    Duru çok vahim herhalde...
    İsyan değil ama bu rakamlar ülkeye zarar veriyor , yapılan hataların sonucunu hepimiz çekeceğiz .. Doların bu fiyatlarda olmasından neden memnun olalım ki ? Ama bu ortamda olması gereken bu , maalesef doların düşmesi için de bir sebep yok .. Şimdi çıkarlar zk ile oynarlar yada yurt dışı swapla oynarlar geçici çözüm bulurlar ama bunlar nafile .. Enflasyon ile verdiğimiz faizin ne kadar alakasız olduğunu biz görüp ekonomi yönetimi görmüyorsa diyecek bir şey kalmıyor ve oturup kaderimize razı olup doları izliyoruz .. Hayırlısı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. usd/try 7.8315

Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    şu saatten sonra kurtarır mı?
    Hikaye olur % 5 fayiz artışı o noktayı geçtik, Çiller böyle bir zaman da % 200 fayiz verdi de, dolar ancak frenlemişti...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İsyan değil ama bu rakamlar ülkeye zarar veriyor , yapılan hataların sonucunu hepimiz çekeceğiz .. Doların bu fiyatlarda olmasından neden memnun olalım ki ? Ama bu ortamda olması gereken bu , maalesef doların düşmesi için de bir sebep yok .. Şimdi çıkarlar zk ile oynarlar yada yurt dışı swapla oynarlar geçici çözüm bulurlar ama bunlar nafile .. Enflasyon ile verdiğimiz faizin ne kadar alakasız olduğunu biz görüp ekonomi yönetimi görmüyorsa diyecek bir şey kalmıyor ve oturup kaderimize razı olup doları izliyoruz .. Hayırlısı ..
    Hep beraber gelecekte yaşayarak göreceğiz.!!
    Borsada işlem gören anlı şanlı şirketler dahil
    hepsine yakını
    kefen parasına
    yapancıların eline geçecek.!!
    Sistem tüm verimli
    kaynakları yabancıya peşkeş çekmek için kurulu.!!
    Sistem Tıkır tıkır çalışıyor.!!
    Salam taktigi.!!!
    Vatandaş gaz masallarıyla uyutuluyor.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 187/1002 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •