Sayfa 527/1002 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: "Türkiye ekonomisi, bir dönüm noktasında. Yeni bir sermaye yatırım dalgası ufukta belirdi."
    Ben sahneyi bir yerden hatırlıyorum

https://m.youtube.com/watch?v=dWBSGztNk9k

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: "Türkiye ekonomisi, bir dönüm noktasında. Yeni bir sermaye yatırım dalgası ufukta belirdi."
    Dolar 10 lira olsa daha iyi gelirler, 20 lira olsa gelmeyeni döverler zaten .

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bugün fiziki olarakta 811.50 postaladık,6.80 bayram öncesi almıştık herkesede tavsiye etmiştik
    119 a katlamış. allah bereket versin.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bizim emekliler ek iş yapmak zorunda kalırken Avrupa 'nın emeklisi beş yıldızlı otelde tatil yapıyordu, böyle giderse artık tatil yapmak değil her birisi otel satın alır.

Bakan Koca : Bugün tespit edilen 2.209 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız 1.827’ye yükseldi. Ağır hasta ve aktif hasta sayısı düşmeden başarılı olamayız. Mücadele birlikteliği tedbirleri istisnasız uygulamaktan geçiyor. Salgına karşı organize olalım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca : Bugün tespit edilen 2.209 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız 1.827’ye yükseldi. Ağır hasta ve aktif hasta sayısı düşmeden başarılı olamayız. Mücadele birlikteliği tedbirleri istisnasız uygulamaktan geçiyor. Salgına karşı organize olalım

Çin in bugün açıkladığı veride 1.3 milyarlık ülkede sadece 16 tane o da dışarıdan gelen covidli çıkmış. Ağır hasta sayısı ise 3 (üç) müş.

Şimdi damadın Çine gitmeyen üretim bize geliyor söylemi doğru olabilir mi?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. 6.60 lık dolar kurundan beri "gelinen seviyede hiçbir şey yapmayıp ortalığın sakinleşmesini beklemek en iyisi" diye görüş verenlere gıcık oluyorum.

Bari yalan söylemeyin.

Susun...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 527/1002 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •