Sayfa 578/1002 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ulen Bizansa yol olmasa dahi o havalimanı işlemez, Kütahya, Afyon hadi Uşağı da katalım ahalinin Bizansa işi düşmez.

Bir tek Bizansa gitmek için, havaalanı inşa edildiği nerede görülmüş yahu!

Hollanda hadi küçük ülke, Brezilya büyük yüzölçümlü ülkeyken turbo prop uçaklar kullanıyor ulaşımda, siz 747 uçurmaya kalkıyorsunuz hikaye anlatmayın, THY o hattan külliyen zararda.
    Ankara'dan gelirken Usak girisinde bir havaalani var.
    Bu anlattiginiz o havaalani mi yoksa baskasi mi?

Trump ve bizimkinin devamı medeniyet çatışması ve bir çok ülkede yaşayan masum diğer kültürden insanın ölmesi demek.
    Bıden gibi karizmadan ve şahşi hırsdan uzak insanların yönettiği dünya da belki insanlar birbirini dinleyebilir.
    Bazı kişiler süreci kusaltabilir.
    Irkçılığın olmadığı bir kara parçası varsa oradan vatandaşlık alın.
    Yoksa insan kalmak için kendinize dikkat edin. Kötülüğün sıradanlıştığı bir zamana doğru yol alınıyor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Sonunda formasyon hedefine geldi. İki yıl sürdü. Gecikmenin faturası da 100-120 milyar dolar civarı.

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Sonunda formasyon hedefine geldi. İki yıl sürdü. Gecikmenin faturası da 100-120 milyar dolar civarı.

Sayın Tospa,bir süredir sizi burada ve viop başlığında göremiyorduk,umarım iyisinizdir?

Fayiz sebep enflasyon sonuçken olmadı merkez, salgın da var % 1 altına düşmesi lazımkene artırmışın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. We remain confident in our base case that Biden will win, convincingly enough that we will know results next week, Lew Lukens, a senior partner at the advisory firm Signum Global, said in a recent note to clients.

Biden still has a lead nationally a modest lead in the key states, but he's still the front runner, said Greg Valliere, AGF's chief U.S. policy strategist. He would be more predictable and pragmatic.

Aside from Biden's lead in national polls, traders are eyeing the near-daily record cases of coronavirus across the U.S., which are threatening to unravel the economy once again.

https://www.bnnbloomberg.ca/trump-an...bets-1.1515670

ABD'de son haftalarda gorulen dususler aslinda pek secimle alakali degil gibi.

Yatirimcilari daha cok pandemi olum sayilari etkiliyor.

https://eksisozluk.com/depremde-yiki...9883?a=popular

https://www.hurriyet.com.tr/amp/gund...acisi-41651139

Müteahhit Hayati Uzun 1992’de Erzincan’da meydana gelen depremde torunu Emrah’ı kaybetti. Aile İzmir’e yerleşti. Hayati Uzun Bayraklı’da inşa ettiği apartmana depremde ölen torununun ismini verdi. Ancak İzmir depreminde ilk yıkılan binalardan biri Emrah Apartmanı’ydı. Hayati Uzun’un iki torunu ve gelini, enkaz altında hayatını kaybetti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by Sagittarius A* Yazıyı Oku
    trump ın işi bitik....
    çamura yatacak ama başarabilme şansı çok çok düşük bu saatten sonra...
    herkes kendisini en az on yıl sürecek bir demokratların yönettiği amerika ya hazırlamalı...
    Bu yaşıma geldim daha zenginlerin istediği adayı
    iktidara getiremediği bi yer daha görmedim

Tiranlar istiyosa gelir
    istiyosa oyu yüzde bir olsun
    Ne fark etçek

Şike her yerde

Sayfa 578/1002 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız