Sayfa 73/1002 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Başlık başlık gezerek , TL. yi tüm gücünle savunmana hayran kalıyorum ! Merkez bankasının hisse net temsilcisi olarak mı yoksa hükümet hayranı olarak mı bunu yapıyorsun bilemedim. Ama sorun doların orayı burayı görüp görmemesi değil, bizim ebemizinkini görmemiz. yani sade vatandaşların hayatı..... Bırakın boş işleri.
    He ya hökümet arkamda ama niyeti ne onu çözmedim

Başlıkla ilgisi yoktur. Öylesine.

3. e507 bile twitterda sermaye kontrolü vs yazmaya başladığına göre dikkatli olmak lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    He ya hökümet arkamda ama niyeti ne onu çözmedim
    Bu beyinle hukumet arkanda olsa ne yazar.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu beyinle hukumet arkanda olsa ne yazar.
    Git yaşıtlarınla oyna iki trole gaza gelmeye ne meraklısınız

6.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    olmasın tabi de

10 olursa, sıfır atılır mı sizce arkadaşlar ?

Sadeleştik derler adına
    Çeyrek doların işlem görmesi daha makul geldi bana. Çeyrek altın,sonra gram altın çıktı,işler güllük gülistanlık yürüyor. Alacak olan çeyrek çeyrek dolar alsın

Ons altın düzeltmesini bitirdi gibi, gece hareketli olabilir..tabi dolar da, YTD

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Doların 7.65 olmasıyla 10 lira olması arasında fark yok ki...
    O eşik çoktan geçildi. Alım gücü zaten epey yüksek bir kesim için belli bir seviyenin altına düştü.
    Yarın dolar 10 lira olsa;
    Bugün 350bin tl'ye alamadığınız arabayı 450 bin liraya alamamış olacaksınız.
    Bugün 10bin liraya alamadığınız telefonu yarın 15bin liraya alamamış olacaksınız.
    Velhasıl bu listeyi istediğiniz kadar uzatın.
    Asgari ücretli veya en alt kesim için zaten çoktan aşılmıştı.
    Onlar 4 ekmek alıp 2sini çöpe atarken bunu zamanla 3 ekmek alıp 1'ini çöpe atmaya indirgediler.
    Yarında 2 ekmek alabiliyor olacaklar ve fakat çöpe atamayacaklar.
    Herşeye ulaşabilen yine ulaşabiliyor olacak. Ulaşamayan kesim çok fazla genişlemez. O yüzden doların 7.60 ile 10 olması arasında ben psikolojik etkileri dışında hiçbir fark göremiyorum. Üretici zaten yok oldu veya üretmiyordu...

Zaten böyle düşünüyor olmalılar ki kıllarını kıpırdatmıyorlar. Sorun ekonominin kötüye gitmesi değil, iyiye gitmesi için göz göre göre hiçbir adım atılmak istenmemesi.
    Ytd

Sayfa 73/1002 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •